Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ağaç Budamak

Rüyada ağaç budadığını görmek neye işaret eder?

Merhaba. kpss’ye gireceğim ve sınava iki gün kala böyle bir rüya gördüm. Rüyam detayları ile şöyle: Bozkır gibi geniş bir düzlükteyim, arkamda iki katlı kaba bir inşaat gördüm ancak yapım aşamasında değil de daha çok kaderine terk edilmiş gibiydi. Sonra o evin önünde, daha çok tevek ağacına benzeyen bir gül ağacı vardı. İlk başta dikenli ve ufacık kuşburnu gibi goncaları vardı, sonra kuru kütük halini aldı. Ben elimdeki bir aletle o ağacı budamaya başladım. Ağaç dalı gibi büyük bir parça dal kopardığımı ve bunu yerde sürüdüğümü çok net hatırlıyorum. Rüyam detayları ile böyledir. Sanki sırf hatırlayayım diye uyanmamdan saniyeler önce gördüm. Sahurdan sora 4:30’da yatıp, öğlene doğru 11’de uyandım. selam ve hürmetlerimle. 24, Erkek, Bekar, Çalışmıyor, stresli, kaygılı.

Rüyada ağaç budamak neye yorumlanır?

Fatih merhaba, gönderdiğin rüya benim bu güne kadar okuduğum, incelediğim yüz binlerce rüya arasında en güçlü olanlardan biridir çünkü rüyadaki unsurlar çok anlamlı ve birbiri ile alakalı. Unsurlar hakkında geçmiş hakkındaki düşüncelerini, bugünkü ruh halini ve geleceğe yönelik umutlarını özetlemektedir.

Görmüş olduğunuz rüya, reel hayatınızda geçmişte yaşadığınız kayıplar yüzünden bir iç hesaplaşma ya da pişmanlık içinde olduğunuzu ve belkide bu yüzden aile içinde sorun yaşadığınızı, başkalarını düşünmekten kendine vakit ayıramadığını ancak bunların sona erip, huzura kavuşacağınız günlerin yaklaştığını temsil etmektedir.

Rüyada bozkır görmek kayıp, talihsizlik, kısır döngü ve yalnızlığı ifade eder. Yalnızlık ve umutsuzluk duygularını yaşadığınız, geride bıraktıklarının kaybını ve bir kısır döngü içerisinde olduğunuzu işaret eder.

Rüyada inşaat görmek, kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder. İnşaatın terk edilmiş olması reel yaşamınızda kimi şeyleri yarım bırakmanız yüzünden aile içinde bir sorun yaşadığınızı gösterir.

Rüyada gül ağacı görmek iyilik yapmayı seven bir yapınız olduğunu ifade eder.

Rüyada ağaç budamak, budama yapmak, bir şeyi budamak, bu rüya büyüme ve gelişme gösterir. Eski alışkanlıklar ve eski yöntemlerinizi kesip, kurtulmanız gerektiğini işaret eder

“Rüyada Ağaç Budamak” için bir yanıt

Rüyada ağaçtan düştüğünü görmek
Rüyamda yüksek bir ağaç dalından çimenlik yeşilliğin içine düşüyordum ve yere ayakta iki ayak üzerinde düştüm normal yürüdüm sonra, bunun manası nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir