Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Buğday Görmek

Rüyada buğday görmek neye işarettir?

Rüyamda koskocaman bir tepenin arkasında deniz var. Ben erkek arkadaşım, annesi ve bizim çocuğumuz (Evli olarak görüyorum) denize gitmeye çalışıyoruz. En sonunda varıyoruz. Sonra tekrar oradan ayrılıyoruz tepenin üstüne çıkıyoruz aşağısı uçurum, uçurumda su yerine tonlarca buğday var. Buğdayın içine atlıyoruz içinden yüzer gibi karşıdaki kıyıya geçiyoruz.

Rüyada tonlarca buğday görmek ne demektir? melek5666, 18, Kadın, Bekar, Çalışıyor, heyecanlı.

Rüyada buğday görmek tabiri

Rüyada buğday görmekMelek merhaba, rüyada gördüğün deniz bilinçaltından gelen sinyallere kulak vermek gerektiğini temsil ederken, rüyanda evli olduğunu görmen ise reel yaşamında önemli bir kişisel gelişim içinde olduğunu simgelemekte, bu gelişim sayesinde tehlikeli hallerden dahi kazançlı çıkmanın yollarını öğrendiğini / öğreneceğini ifade etmektedir.

Rüyada buğday görmek buğday dirilişi, canlanma, canlılık ve bereketi simgeler. Buğday ekmek, bugday ektiğini görmek, buğday yetiştirmek, yetiştirdiğini görmek refah ve bolluk gösterir. Fırsatlar ve kapıların sizin için açılacağını ifade eder. Buğday biçmek, buğday hasat etmek, hedeflerinize ulaşmak için doğru yolda ilerlediğinizi işaret eder. Rüyada buğday almak, buğday satmak, buğday ticareti yapmak hedeflerinize ulaşmak, başarı anlamına gelir. Rüyada buğday tarlası görmek, verdiğiniz emek, gösterdiğiniz çabaların karşılığında bolluk, bereket ve feraha ereceğinizi simgeler.

Buğday görmek teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

“Rüyada Buğday Görmek” için 2 yanıt

2 yıldır kız arkadaşımla konuşmuyordum, geçen gün telefonda konuştuk, zaten ben onu çok seviyorum, nasip olursa bu yıl nişan yapacağız, kız arkadaşımın bana tarif ettiği rüya şuydu; ben köyde tarla da arpa biçiyordum, kız arkadaşım da o köyde yolda yanımdan geçti uzun uzun sohbet ettik, onun yanında da küçük kız kardeşi vardı sonra gittiler, köyde birisine yol sordular. Onlara köydeki iki yolu tarif ettiler biri kısa yoldu biri uzun yoldu, yollar birleştiler ve kız arkadaşım yine arpa tarlasında yanıma geldi, yol bana çıktı yine. Rüyası buydu, şimdiden teşekkür ederim, bu arada yine tartışmaya devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir