Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Buğday Tarlası Görmek

Rüyada buğday tarlası görmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda bir adam, kim olduğunu hatırlayamıyorum, bir arkadaşımın arabasına silahla vuruyor, sözde araba patlayacakmış, arkadaşım arabadan inip hemen alçak demirlerden aşağı suya atlıyor ama araç patlaması görmedim. Bende oradan buğday tarlalarının içine gidiyorum, “burada bulamazlar seni” diyor birisi, yatıyorum içine buğdaylar arasında kapatıyor buğdaylar beni.

Bazen çıkıyorum kimse yok diye bir tezgah dolusu küpe var, altın gibi yeşil mavi taşlı küpelere bakıyorum almak için deniyorum, hayırdır inşallah, bunlar ne demek? Rüyanın unsurları: silahla vurmak, araba patlaması, suya atlamak, küpe, mavi taş.

Rüyada buğday tarlası görmek nasıl yorumlanır?

Arif merhaba, rüyanızda iki ana unsur var; araba patlaması ve tarlada gördüğünü küpeler.

Birinci kısım hayatta taşıdığınız kimi korku ve endişeleri simgelerken bunları aşmak için güçlü bir arzu duyduğunuzu göstermektedir.

Buğday tarlası görmek verdiğiniz emek, gösterdiğiniz çabaların karşılığında bolluk, bereket ve feraha ereceğinizi simgeler.

Rüyada küpe görmek reel hayatta iletişim konularında mesajlar verir. Kulağı işaret eder.

Rüyanın bence ana teması buğday tarlasında gördüğünüz küpeler olup, gerçek yaşamınızda iletişim konularında dikkatli davranıp ya da daha iyi iletişim yöntemleri kullanarak feraha kavuşacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Buğday Tarlası Görmek” için 3 yanıt

Rüyada buğday tarlası biçmek izahı nedir
İyi günler, şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
Rüyamda buğday tarlasını biçmek için kullanılmak için bir kuzu gördüm. Ben kuzunun öyle öleceğini söyledim. Sonra “kuzuyu yemek istiyorsanız kesin, hayvan daha az acı çeker” dedim.
Sonrada kaynak suyunun başına gittim. Suyu içmeye başladım, su çok güzeldi doyamadım. Sonra ayağım suya girdi. Su soğuk olmasına rağmen ayağım üşümedi.
33 yaşında evli bayanım.

Kuzular saf, savunmasız ve masum varlıklardır, saflığı ve masumiyeti temsil ederler, rüyada kuzu görmek hile simgeler. Rüyanızdaki kuzu ise sanki bereketli gibi görünen bir konuda zarar etme tehlikesi olduğunu gösterebilir. Rüyanızın son bölümü hakkında bilgiyi rüyada su görmek rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

Merhaba benim erkek arkadaşım 3 ay önce vurularak öldürüldü. annesi de bugün rüyasında erkek arkadaşımın mezarını buğday tarlasının ortasında görmüş. Buğday tarlası henüz yeşilmiş. ne anlama geliyor acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir