Rüyada Buharlı Tren Görmek

Rüyada buharlı tren görmek neye işarettir?

Ben eski arabamla tren geçen bir köprünün altına geliyorum tek basıma ama köprüye yakın bir yerde şehir dışındaki akrabalarım ve annem oturuyor, sonra raydan çıkan bir buharlı trenin vagonları falan düşüyor aşağı.

Sonra annemin şöförlügü olmamasına ragmen araca o biniyor, bende yanındayım, annem arabayı kullanıyor ve bir yere kadar gidiyoruz, geri dönelim diyorum ve direksiyona ben geçiyorum, dönerken uyandım, yorumunuz için şimdiden teşekkürler sağolun

Rüyada buharlı tren görmek yorumu

Hidayet selam,

Gördüğün rüya reel hayatında anıların ve geçmişin, geçmişteki anıların etkisinden kurtulamadığını işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tren görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Buharlı Tren Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Rüyamda iki tren rayı görüyorum. Hızlı bir şekilde birinin üzerinden geçip rayların ortasına geliyorum. Ortasına geldiğimden karşımdan iki tren geliyor. Trenler gelirken bu seferde ortadan mavi uzun bir tır geliyor ama bana çarpmadan geçiyor. Trenler ve Tır gittikten sonra yokuş aşağı bir yere doğru gidiyorum orada da çok hızlı akan dere gibi bir yer var, bir adım atsam düşebilirim ama düşmüyorum. Sonra yakın olmadığımız bir akrabamızın evine oturmaya gidiyorum, bize hizmet ediyorlar çay vs. 28, Kadın, bekar, quality management.

    1. Karagül selam,
      Görmüş olduğunuz rüya bir nedenle hayatınızın ahenginin bozulduğunu ve bu yüzden kendinizi mutsuz hissettiğinizi, bu durumdan çıkmak için çabaladığını gösterirken rüyadaki dere bunda başarılı olacağınızı temsil etmektedir.Çünkü rüyada dere görmek çabalarınız sonucunda başarılı olacağınıza işaret eder. Rüyanın sonunda akrabanıza gitmeniz ve size ikramda bulunmaları zihnen yorgun olduğunuzu, rahatlama ihtiyacınızı simgelemekte ve birileriyle oturup konuşmak ihtiyacı duyduğunuzu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir