Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bukalemun Görmek

Rüyada bukalemun görmek neye işarettir?

Rüyada bukalemun görmekRüyamda arabayla yolda gidiyorum ve ileride çoban köpeklerinin bir koyun sürüsünü yoldan uzak tutarak ileri doğru götürdüklerini gördüm. Ve birden köpekler yolun kenarındaki ağaçlara bakarak havlamaya başladı, köpeklerin neye havladıklarını merak ettim ağaca baktım, ağaçta bir şey yoktu. Sonra 3 – 4 tane köpek bir ağacın etrafını sarıp, ağacın üst taraflarına bakarak havlamaya devam ettiklerini görünce merakım iyice arttı. Dikkatle baktığımda ağacın dallarında kedi gibi bir hayvan gördüm ama rengi kediye benzemiyordu, sonra onun bir bukalemun olduğunu anladım. Köpekler bukalemun ile ilgilenirken koyun süsü dağıldı ve koyunların bir çoğu asfalt yoldan ilerlemeye başladılar, içimden “eyvah şimdi bir kaza olacak, koyunlar ölecek” dedim ama neyse ki köpekler hemen bukalemunu bırakıp sürüyü bir araya getirmeye başladılar ve koyunların yolun kenarına bir araya getirdiler. Bu benim bir hafta gördüğüm ikinci koyunlu rüya, anlamı nedir? 18, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada bukalemun görmek yorumu

Nimet merhaba, rüyada çoban köpeği görülmesi gerçek yaşamda ağırbaşlılık, bağlılık, sadakat temsil eder. Koyun sürüsü ise kendi başına iş bitirememek ifadesi olup, bireysellik eksikliği ve grup ile birlikte gitmek eğilimini gösterir.

Rüyada bukalemun görmek olaylara adapte olma yeteneğini gösterir. Çok yönlü bir kişiliğe sahip olduğunuza işaret eder.

Sonuç olarak sizin tek başına olduğunuz faaliyetlerde sınırlı başarıya ulaşma kabiliyetiniz olduğunu gösterirken bir grupla hareket ettiğinizde yüksek uyum yeteneğiniz sayesinde başarı şansının daha yüksek olduğunu ifade etmektedir.

“Rüyada Bukalemun Görmek” için bir yanıt

Rüyamda yeşillik bir yerde bukalemunlar var ve hareket ettikçe renk değiştiriyorlar. ilk defa böyle bir şey gördüğüm için mutlu oluyorum ve orada tanıdıklar var, onların da görmesi için onları çağırıyorum. Daha sonra ayakkabımı giymek için alıyorum daha doğrusu çizmeymiş ters çevirip silkeleyince akrep düşüyor. Yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir