Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Şeyi Bükmek

Rüyada bir şeyi büktüğünü görmek ne demek?

Merhaba, ben bir fare gördüm açık renkliydi. Deniz kıyısındaydık, sahilde fareyi öldürdüm, bana saldırdığı için sonra tekrar dirildi, tam 2 kez öldürdüm ve tekrardan dirildi, elime atlıyordu hep elimi kanattı. Acısını hissettim kanlar fışkırdı elimden, çok kötüydü çok etkisinde kaldım.

Elimde onu etkisiz hale getirmeye çalışıyorum, boynunu büküyorum olmuyordu, ağzını büküyorum, dişleri çok hızlı açılıp kapanıyordu, bugüne kadar gördüğüm en iğrenç rüyaydı . Sonunda kulağından tutup fırlattım etkisiz hale geldi ve rüyam bitti . Nasıl yorumlarsınız bu rüyayı çok merak etmekteyim ?

Rüyada bir şeyi bükmek tabiri

Rüyada fare görülmesi korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliği gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını temsil eder. Rüyada fare görmek, özellikle size yakın birinden aldatmaca, kandırma, hile, sahtekarlık konularında uyarı mesajı verebilir.

Rüyada bir şeyi bükmek gerçek yaşamınızda işinizi sağlama almanız gerektiğine veya sıkı, sağlam bir ortaklığa işaret eder. Rüyada bir şeyi büktüğünü görmenin derin analizi ise rüyada bükülen şeye göre yorumlanır. Rüyada elini veya kolunu bükmek yeni durumlara kolayca uyum sağlamak anlamına gelir. Öne doğru bükme sizin şevk ile bir şeyler yapmak istediğiniz anlamına gelir. Geriye doğru bükmek işinizde engeller olduğunu, onları aşmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada bükme işi yapan birini veya bükme makinesi görmek gerçek yaşamınızda sallantıda kalan, tamamlanmamış bir işiniz olduğunu ve onu tamamlamanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada farenin boynunu bükmene, ağzını bükmüş olmana rağmen onu öldüreremen ise düşmanları alt edece akıl ve zekaya, güce sahip olmana karşılık onlarla mücadelende bu özelliklerini kullanmadığını gösterir. Rüyanın sonunda fareyi kulağından tutarak fırlatıp ondan kurtulman bir şekilde düşmanlarının şerrinden kurtulacağını anlatmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir