Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Bulanık Deniz Görmek

Rüyada bulanık deniz görmek ne demektir?

Annem, ablam ve ben denize gitmeye karar veriyoruz, bikinilerimizi giyiyoruz o sırada kafamı kaldırıp pencereden bakıyorum, hava bozmuş ve deniz dalgalı ve bulanık, suya özellikle dikkate ediyorum dalgadan dolayı kum ve su birbirine karışmış. Su içinde bir kaç kişi var denize bakıyorlar. Uyandığımda çok net hatırlıyordu rüyamı. Yorumlarınız merakla bekliyorum. İyi çalışmalar.

Kimden: cino
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:30
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: dalgalı deniz, bulanık su

Rüyada bulanık deniz görmek yorumu

Cino merhaba. Rüyada bulanık deniz görmek yerine getirilmemiş öngörüler, arzuladığınız zevklerden mahrum kalacağınızı işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bulanık Deniz Görmek” için bir yanıt

Rüyada bulanık deniz suyu görmek
Rüyamda bir teknede bulanık ama sakin denizde gidiyordum. Ailem (anne ve babam) ve bir kaç tanıdığımız vardı. Teknenin içi pis ve karanlıktı. Tanıdığımız boynunda benim aldığımı söylediği ışıl ışıl bir kolye takıyordu. Bende anneme kızarak kırmızı bir şişenin içindekini (su ya da başka bir şey bilmiyorum) başından aşağı döküyordum. Oda sanki bu duruma mecbur ama canı yanıyor gibi başını yukarı kaldırmış bekliyordu. Bu rüya beni çok etkiledi ve yorumlarınıza cevap atıldığını görünce size yazmak istedim. Cevap verirseniz çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir