Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Bulanık Nehir Görmek

Rüyada bulanık nehir görmek neye işaret eder?

Selaminaleykum. Ben yaklasik 1.5 yillik evliyim ve suan 3.5 aylik hamileyim. Evlendigimden beri surekli kabus goruyorum ve korkarak uyaniyorum. Bu yuzden uyku problemlerimde var, hamileligimde de 2 kez neredeyse bogularak uyandim, yani uykumda nefes kesiliyor ve birden uyaniyorum birden nefes alarak.

Ama bu gece gördüğüm rüya biraz beni etkiledi, rüyamda erkek kardesim yanımda ve çok güzel bir yesilligin, doğanın icindeyiz, fakat etrafimiz hep uzunca duvarlar var. O duvarlarin uzerinden başka yerlere bakiyorum ve o güzel yemyesilligin içinde bir nehir, su çok bulanık ve cop atilmis.

Ardindan birden pacama bir yılan yapismis halde ama gormuyorum ben. sonra 2 tane yemyeşil uzun yılanlar ayaklarimin yanından gidiyorlar (kaciyorlar gibiydi). Aniden uyandım ve çok korktum. Bana rüyamı yorumlarsaniz ve yardımci olursaniz çok sevinirim gercekten.
Size şimdiden çok tesekkurler. Saygilarimla.

Rüyada bulanık nehir görmek yorumu

Merhaba,

Kabuslarının devam etmesi hoş bir durum değil, sakıncası yok ise kabuslarınızda neler gördüğünüzü yazınız. Kabuslarınızı paylaşmak istemezseniz lütfen bir Psikologdan destek almayı ihmal etmeyin. Vaktiniz olursa mutlaka hamile rüya tabirleri sayfasını inceleyin.

Rüyada yeşil renk görmek Büyüme, gelişme ve sükuneti temsil eder. Yeni projelere heves ve yalınç şeylerden zevk almayı anlatır. Küçük şeylerden büyük mutluluklar alabilmeyi gösterir. Yeşil, doğanın ve baharın rengidir, insanlar üzerindeki etkisi tartışılmaz. Yaratıcılığı körükler. Ayrıca huzuru ve üretkenliği temsil eder. Güven ve rahatlık veren bir renktir. Yeşil, tabiatta hakim olan bir renk olduğu için rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi de büyüktür. Yeşil rengin ağırlıklı kullanıldığı yerlerde üretkenlik artar. Yeşil alanlarda insanların daha az mide ağrısı çektiği tespit edilmiştir.

Rüyanızda gördüğünüz bulanız sulu ve içine çöp atılmış nehir, gerçek yaşamınızda yaşadığınız sıkıntılar ya da şahit olduğunuz rezaletler karşısında sabırlı olmak, dengeli olmak anlamı taşımaktadır. Gerçekten de çevremiz kabul edilemez bir çok olayla doludur, televizyon haberlerine bakmak dahi bunun için yeterlidir.

Rüyada yeşil yılan görmek büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifade eder ve çok hayırlıdır.

“Rüyada Bulanık Nehir Görmek” için bir yanıt

Merhaba,
Ruyamda babam beni siyah son model yeni bir mercedes ile almaya geldi ve arabaya bindigimde babamin saclarini yeni kestirdigini fark ettim.
Biraz ilerledikten sonra bir nehre dogru gittik, baba dur dedim ama arabayla icine girdik. Yalniz araba nehre girdigi an nehir sadece yolda birikmis bir suya donustu ve pasparlak oldu. Sonra arabayi oraya park edip yuruyuse ciktik.
Nasil yorumlarsiniz bunu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir