Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bulantı Görmek

Rüyada mide bulantısı ne manaya gelir?

Merhaba, rüyamda tanımadığım, inekleri olan bir kadın vardı ve kadın bir anda gözlerini açtı, geri geri gitmeye başladı ve büyük siyah bir yılan kadının bütün hayvanlarını yedi.

Daha sonra kendimi lüks arabaların olduğu bir yerde buldum, yılan çıktı karşıma ve “bak çok güzel arabalar, bunlardan bir tanesi senin arkadaşının zaten, al git” dedi, bende bindim, ama oda gibi bir yerde buldum kendimi arabayla, kapıyı binip açmam gerekiyor ama korktuğum için inemiyordum.

Bir şekilde açıldı kapı, çıktım gittim sonra kendimi evde buldum bir koltuktaydım ve karşıda koltuğun arasında yılan ağzı açık olmuştu. Sonra ben sevinçli bir şekilde başka odaya doğru koştum odadakilere yılanın olduğunu söyledim sevindik sonra annem yılanın etini ağzıma verdi “ye diye”, midem bulandığı için mutfağa gidip geri çıkardım, annem kızdı tabi sonrada mide bulantısı ile uyandım, Bu rüya simdi ne anlama geliyor biri cevaplayabilir mi lütfen?

Rüyada bulantı görmek yorumu?

Ayşegül selam,

Rüyada yılanla konuşmak, yılanın kendisiyle konuştuğunu veya konuşan yılan görmek, düşmanı veya dargın olduğu biri ile yaşamakta olduğunuz bir problemi konuşarak çözeceğinizi belirtir , barışmaya işaret eder. Yılan hakkında daha fazla bilgi için yılan rüya yorumu sayfasını inceleyin.

Rüyada bulantı görmek, mide bulantısı bir mide bulandırıcı durumdan kendinizi kurtarmak için çalıştığınızı ifade eder.

“Rüyada Bulantı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda tek sac teli ağzımdan çıkartıyordum ama bu midemi bulandırıyordu ve kusasım geldi ve tam çıkartırken kustum ama saçın sonu gelemedi, çıkartırken aynı zamanda kusuyordum, dayanamadım uyandım. Sanki gerçekten kusuyormuş gibi hissettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir