Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada bulaşık makinesi görmek

Rüyada bulaşık makinesi görmek neye çıkar?

Rüyamda annem vefat ettikten sonra babamla yaşadığım evi görüyorum. Eski halini son gördüğüm iki oda, boş bir mutfak ve evin eşyaları duruyor, birileri varmış misafir gelmiş, ben bulaşık makinesine tozlu olanları yerleşiyorum, hem konuşuyorum kullanılmadığı için toz olmuşlar diyorum ama yaşadığım evde bulaşık makinesi yoktu ama bizim.

Rüyada bulaşık makinesi görmek yorumu

Rüyada boş mutfak görmek iyi değildir ve kişinin rızkında azalma, evinde bereketin kaybolmasına rivayet edilir. Rüyada bulaşık makinesi görmek rüyayı gören kişinin yaşamakta olduğu bir pişmanlığı ya da üzüntüyü üzerinden atmasının kolay bir yolu olduğunu anlatır, bunlardan kurtulduğunda her şeyin daha da güzele, iyiye gideceğine delalet eder.

Makine ile bulaşık yıkadığını görmek kişinin içindeki bir vicdan azabından kurtulması için bir şeyler yapmaya başladığını ancak yaptıklarının yetersiz olduğunu gösterir. Bozuk bulaşık makinesi veya bir bulaşık makinesinin bozulduğunu görmek kişinin iç dünyasında yolunda gitmeyen bazı şeyler olduğunu ifade eder, bunları doğru teşhis edip sorunu çözmesi gerektiğini akis halde şu anda küçük gibi görünen bir sıkıntının ileride başına büyük dert açabileceğini temsil eder. Yeni bir bulaşık makinesi aldığını görmek rüyayı görenin sıkıntılarını çözmek için yeni yollar bulması gerektiğinin farkına vardığını ve bunları deneyeceğini, böylece sorunları daha kolay bir şekilde halledip huzura kavuşacağına rivayet edilir.

“Rüyada bulaşık makinesi görmek” için 2 yanıt

Merhaba, bu gece ruyamda gizli bir guc beni yönlendiriyordu ve ondan herkes korkuyordu. 2 cocuklu bir anne vardi ruyamda, cocuklari bulasik makinasina attim ve anneyi de 25 kglik camasir makinesine attim ve calistirdim. Çalistirmaya basladigimda onlarin korkudan ne yaptiklarini gordum ama gidip kapagi acamadim. Sonra bir kac kucuk cocuk gordum, onlar yasiyolardi eve gidip bulasik makinasinin kapagini actigimda 2 cocuk icine uzanmis yatiyordu. Bulasik makinesinin ustundeki kiyafet rengi 1.sinin beyaz 2,sinin kirmiziydi ve annenin camasir makinasi kapagini acmaya korkarak uyandim, sizce bu ruya ne anlatiyor?

Merhabalar ruyamda 3 tane bulasik makinasi varmis, ilk siradaki bulaşık makinasina kizim bulasiklari yerlestiriyor ama bulasik makinasi ustten calisiyormus yerlesim icin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir