Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bülbül Sesi Görmek

Rüyada bülbül sesi duymak neye işaret eder?

Merhaba, ben 19 yaşında bekar bir genç kızım, şu anda yeniden üniversite sınavına hazırlanıyorum, bu sene çok istediğim diyetisyenlik bölümüne giremedim, orayı çok istiyorum. Rüyamda odamda ders çalışırken apartmandaki komşulardan birinden gelen bir bülbül sesi duyuyorum ama kimden geldiğini anlayamıyorum. Mutfakta çalışan annemin yanına gidip “anne hangi komşumuz bülbül besliyor biliyor musun” diyorum, annemde “bildiğim kadarıyla kimsede bülbül yok” diyor, bende anneme odamda duyduğum bülbül sesini anlatıyorum, odama gidiyoruz dinletmek için, ben bülbülün sesini duyuyorum, fakat annem duymuyor “anne, dikkatli dinle yahu” diyorum, annem “yok kızım öyle bir ses, ses hayal görüyorsun” diyor, anneme kırılıyorum. Bunlar neye işaret? kötü bir anlamı mı var? teşekkür ederim. 19, kadın, bekar, öğrenci sayılırım.

Rüyada bülbül sesi görmek yorumu

Rüyada bülbül sesi görmekŞenay merhaba, görmüş olduğun rüya iki açıdan önemli mesaj veriyor. Birincisi bülbül sesi duymak, ikincisi bu sesi sadece senin duyman.

Rüyada bülbül sesi duymak rüyayı gören kişinin becerikli olduğunu, bazı konularda kendine aşırı güvendiğini ve bağımsızlığına önem verdiğini gösterir. Bu rüya bazen de iş için başkalarından kredi almak işaret olabilir, istediğini elde etmeye kararlı olduğunu gösterebilir. Rüyada bülbül görmek sayfasını incelemek ilginizi çekebilir. Öte yandan bülbül sesini sadece senin duyman, annenin sesi duymaması ise içinizdeki iyi ve kötü tarafların çatışmasını simgelemekte ve içinizdeki mücadeleci, savaşçı, kararlı, çalışkan yönün ağır bastığını, hayatın boyunca başarıların seni beklediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir