Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bulldog Görmek

Rüyada bulldog köpek neye delalet eder?

Rüyamda 3 yaşındaki kız yeğenimle parktayız, yeğenimi salıncakta sallıyorum, ikimizde çok mutluyuz, birlikte gülü eğleniyoruz. Yeğenimi salıncakta sallarken uzaktan salıncaklara doğru gelmekte olan sahipsiz bir buldog köpek görüyorum ve endişeleniyorum. Biraz sonra endişemde haklı olduğumu anlıyorum, buldoğ yanımızdaki salıncakta çocuğunu sallayan adama saldırıyor, bacağını ısırıyor. Hepimiz çığlıklar atarak yardım istiyoruz. Tam o sırada nereden geldiğini anlamadım bir kangal köpeği ortaya çıkıyor ve buldog köpeğe saldırıyor, ona bir darbe vurarak onu yere düşüyor ve üzerine oturup boğazını ısırıyor. Buldog altta kımıldamadan duruyor ama ilginç olan kangal köpek diğerine zarar vermiyor, sanki onu esir almış hareketsiz tutuyor. O sırada 2 genç koşarak gelip buldog köpeğe tasmasını takıp alıp  götürüyor, onlar götürürken hepimiz gençlere kızıyoruz, neden köpeğinizi başıboş salıyorsunuz” diye. Rüyamda çok fena korktuğumu hatırlıyorum. Hayırdır inşallah, bu ne demek? 25, kadın, nişanlı, çalışıyor.

Rüyada buldog görmek yorumu

Rüyada Bulldog görmekSema merhaba, bir insanın rüyasında yeğenini görmesi aslında o kişinin kendindeki bir yönü kabul etmesi gerektiğini ya da kendini daha iyi tanıması gerektiğini işaret eder. Parka gittiğini görmek esas olarak sizin gerçek hayatta bir yorgunluk çektiğini, dinlemeye veye bir tatile ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. Salıncakta yeğenini salladığını görmek rüyayı gören kişinin alacağı bir kararın başkalarını da etkileyeceğini göz önünden ayırmaması gerektiğini hatırlatır.

Rüyada buldog görmek çevrenizde değerli dostların olduğunu ve onların kıymetini bilmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada bir bulldog saldırısı varsa isteklerini elde etmek için yalan yere yemin etmek veya bazı kurallara ya da yasalara karşı gelindiğini temsil eder. Kangal köpeği ve diğer bilgiler için köpek rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir