Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Buluşmak

Rüyada buluşmak neye işaret eder?

Merhaba, sevgilimle ayrıldık, aradan birkaç gün sonra rüyamda onunla gece ormanda buluştuğumuzu gördüm, ağaçların yaprakları sararmıştı, sonbahardı ve kapkaranlıktı, ellerini yüzüme koydu “her şeyimsin” dedi, tam sarılacakken arkadaşım hadi çabuk gelin diye bağırdı ve uyandım.

Sonraki gün de rüyamda dişim sallanıyordu çıkartsam bir şey olur mu dedim anneme, bir şey olmaz dedi çıkartıp anneme verdim hiç kan yoktu. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz.

Rüyada buluşmak nasıl yorumlanır?

Rüyada buluşmak, biriyle buluştuğunu görmek, rüyada buluştuğunuz kişi ve gelişen olaylarla açıklanmakla birlikte genel olarak murada ermeye, sıkıntıdan uzaklaşmaya yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda reel hayatta bir dönüm noktasında olduğunuzu ve kimi şeylerin değişeceğini de haber verir.

Rüyanıza gelirsek, rüyada ormanda olmak gerçek yaşamınızda iş ya da eğitim hayatında emin adımlarla ilerlemeyi temsil ederken eski sevgilinizle buluşmanız, rüyada eski sevgili ile buluşmak şu anda beraber olduğunuz yeni sevgiliniz ile de geçmiştekilere benzer veya aynı sorunları yaşayabilirsiniz, bu konuya dikkat edip aynı hatalar tekrarlamamak gerektiğini gösterir.

Ertesi gün gördüğünüz rüyada dişinin sallanması, rüyada dişinin sallandığını görmek, gerçek yaşamda ilk başta sizi ürküten değişimin artık zamanı geldiğini, buna değişime karşı koymaya çalışmanın anlamsız olduğunu ve başta endişe duymanıza karşılık zamanla bu değişikliğin sizin için hayırlı olduğunu anlayacağınızı gösterirken sallanan dişi çıkarmak başladığın bir iş ya da projeyi bir nedenle zamanında tamamlamamak endişesi içinde olduğunuzu ve bu endişe yüzünde çok gergin bir dönem yaşadığınızı ve planlarınızın alt üst olduğunu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Buluşmak” için 3 yanıt

Kızlık evimin yokuşunda iki katlı normal ne eski ne yeni ev vardı, orada tanıdığım bir adamla sözde buluşuyorum, odaya 3 yaşlarında kız giriyor poposunda morarma var, sözde bu tanıdığım adam tutturuyor poposunu ısıracağım diye, bende bu adam sapık mı derken üstümü çıkmış üzerimde kırmızı gecelikle görüyorum kendimi neyse bir şey olmamış ama ben yolda yürtüyorum kırmızı gecelikle sonra eve dönebilmem için kıyafetlerimi geri gidip almak için yürüyorum sarıyer kıyısı gibi ama hava akşam üstü puslu deniz kabardı korkunçtu daha sonra ben ilk başta gördüğüm evin bahçesinde kıyafetlerimi buluyorum ama yokuştan bir bakıyorum benim babamın evi ve etrafındaki bütün evler yerle bir olmuş yıkılmış gördüm eyvah babam diye çığlık attım rüyadan uyandım. 32, Kadın, Evli, Çalışıyor

Naz selam,
Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda duygusal fırtınalar yaşadığınızı, geçmiş ile gelecek arasında düşünce dalgalanmaları içinde olduğunuzu, geçmişi elbette unutmadan daha çok geleceğe bakmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyamda ben sevgilimle buluşmustum, sonra yanımızda iki çift gecti nişanlıydı ve sevgilimde onların elınde yüzüğü görünce ve bana dönüp “bizde nişanlanalım” dedi, ben çok şaşırdım hayır falan dedim yüzügü çıkarıp taktı ama sonra ben parmagımda gümüş yüzük vardı. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim kafam cok karıştı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir