Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Bulut Görmek

Rüyada bulut görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda çok şeritli bir yoldayım fakat yol uzun ve yolda insanlar var ama çok az kişiyi tanıyor gibiyim, kimini tanımıyor gibiyim ve hepsi gökyüzüne bakıyor, kimisi kaçıyor, bende gökyüzüne baktığımda siyah bulutlar üstümüze geliyor.

Ben kaçmıyorum ve kıyametin kopacağını sanarak yere diz üstü çömelerek ellerimi açıyorum ve şöyle diyorum “Yarabbim, bütün günahlarımdan tövbe ederim, bana yardım et, Allah’ım çok korkuyorum” diyorum ve o simsiyah bulut bana yaklaşıyor. Bulutu elime alıyorum sanki siyah poşet gibi yırtıyorum, sanki o bulut değilmiş bir poşetmiş gibi. Bu ne anlama geliyor bana bu rüyanın yorumu yaparsanız çok sevinirim, çünkü 4 gün oldu hala bu rüyanın etkisindeyim, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada bulut görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada bulut görmek genellikle insanın iç dünyası, hisleri hakkında mesajlar verir ve bulutların rengi, durumuyla birlikte yorumlanır. Açık renkli ya da beyaz bulutlar olumlu anlam taşır, koyu renkli ya da siyah bulutlar negatif duyguları işaret eder. Rüyaları hareket etmesi hızlı veya yavaş olmasına göre yorumlanır. Yavaş hareket eden bulutlar insanın duygularında hafif değişimlere işaret ederken hızlı hareketleri ise kişinin duygu dünyasında ani bir değişime çoğu zaman öfkelenmeye veya heyecanlanmaya işaret eder.

Rüyada beyaz bulut görmek neye yorulur?
Rüyada yumuşak beyaz bulutlar görmek saflığınızı, temizliğinizi ve ruhsal uyumluluğunu işaret eder. Saf yüreğiniz, temiz karakteriniz ve en önemlisi üstün ruhsal uyumunuz ile işlerinizin daima yolunda gideceğini, daima insanların sevgini kazanacağınızı ömür boyu her zaman mutlu olacağınıza yorumlanır.

Rüyada siyah bulut görmek ne demektir?
Rüyanızda gördüğünüz kara bulutlar sinir veya depresif duygularınızı ifade eder. Kara bulut görmek olması yakın duygu patlamalarına işarettir. Kara bulutları görmeniz gerçek yaşamınızda ilişkinize ve davranışlarınıza dikkat edip, öfkenize hakim olmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada kırmızı bulut görmek neye çıkar?
Rüyada görülen kırmızı bulutlar rüya sahibinin yaşamında hedeflerine ulaşması, hayal ettiği bolluk ve berekete kavuşması için önünde aşması gerekli pek çok engel olduğunu gösterirken öte yandan da bu engelleri aşarken bazı tehlikelerle karşılaşma ihtimalinin yüksek olduğunu belirtir.

Rüyada açık renkli bulut görmek ne anlama gelir?
Rüyasında açık renkli bulut görmek iyi rüyalardır, açık renkli bulut sıkıntıların bitmesi ferahlamak ve sorunlarınızı kolay bir şekilde atlatmak anlamını taşır, hayatta başarıyı elde edeceksiniz demektir.

Rüyada bulut yorumları

Rüyada  yağmur bulutu görmek, rüyadaki bulutlar yağmur bulutları ise sıkıntı veya sorun, yağmur yağıyorsa; bereket demektir. Rüyada kar bulutları görmek rüya sahibinin şu anda negatif yoğunluklu bir dönem geçirdiğini ancak bu dönemin sona erip, huzur ve bereketli günlere yakında kavuşacağını ifade eder. Rüyada başının üzerinde bulut görmek; bulutlar açık renkte ise iş hayatında kademenizin yükseleceğine, başınızın üstünde koyu renk bulut görmek ise sorunlarla karşılaşacağına işaret eder.

“Rüyada Bulut Görmek” için 3 yanıt

rüyamda beyaz bulut üzerinde arapça allah yazısı gördüm, çok güzel diyorum, gülümseyerek izliyorum, “hiç kaybolmasa” diye dua ediyorum, abime gösteriyorum “bak” diye.

Rüyada yağmur altında koştuğunu görmek
İyi günler, rüyamda bir yere koşuyorum, başımda bir kara bulut ve bir yandan da yağmur yağıyor. Nereye koştuğumu bilmiyorum fakat koşuyorum ve ben koştukça başımdaki kara bulut da benimle birlikte geliyor ve yağmurun altında koşmaya devam ediyor sonra uyanıyorum. Teşekkür ederim.
Takma isim : Dolunay2014
Yaşınız :33
Cinsiyetiniz :Bayan
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Öğretmen
Ruh haliniz : Yorgun ve Beklentili

Rüyada yağmur görmek, yağmurda koşmak veya yağmur altında yürüdüğünü görmek, iyidir, arınmayı, kötülüklerden ve olumsuz düşüncelerden uzaklaşmayı temsil eder.
Ancak rüyanızda sizi takip eden kara bulut içinde bulunduğunuz ve çıkamadığınız sinirli olma halini temsil etmekte, hemen bir çaresini bulup çevrenizi kırmamak, üzmemek veya istemediğiniz bir hareket yapmaktan kurtulmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir