Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bulutların Üzerinde Uçmak

Rüyada bulutların üzerinde uçtuğunu görmek ne demek?

Merhaba. Bugün bir rüya gördüm ve açıklamasını rica edecektim.

Rüyamda platonik olarak sevdiğim kişiyle bir bulutun üzerinde oturduğumuzu ve dünyayı seyrettiğimizi gördüm. Bulutun rengi pembe mavi beyaz arası gidip geliyordu. Ve sevdiğim kişi sımsıkı sarılmıştı bana. Hiç bırakmayacakmış gibi. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler

Rüyada bulutların üzerinde uçmak yorumu

Merhaba, kusura bakmayın, sizi üzecek şeyler yazacağım ancak yazmak zorundayım. Rüyanız, gerçek yaşamınızda ayağınızın yere basmadığını, olmayacak hayaller peşinde koştuğunuzu, yaşamınızı boşa geçirdiğinizi simgelemektedir. Rüyada uçmak, rüyasında uçtuğunu görmek hakkında detaylı bilgiyi uçmak rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Bulutların Üzerinde Uçmak” için bir yanıt

Rüyada melekle uçtuğunu görmek
Ben 24 yaşındayım ve bekarım. Rüyamda bilmediğim bir sokakta bir kadın bana bir evin anahtarını veriyordu, yanında küçük bir oğlu vardı. Kanatlanmadan uçuyordum ama uçarken çok yüksekten gitmiyordum ve beni bir meleğin uçurduğuna, melekle uçtuğuma inanıyordum. Anahtarı kaybettim sonra. Bana anahtarı veren kadına doğru uçmaya başladım. Anahtar kadına geri dönmüş falan işte. Bunu bana yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir