Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bulutların Üzerinde Yürümek

Rüyada bulutların üzerinde yürüdüğünü görmek neye delalet eder?

Rüyamda, üzerimde bembeyaz upuzun bir elbise vardı. Saçlarım kızıldı. Yüzümde hiç makyaj yoktu çok doğal ve sadeydi. Karlı bir havaydı ve soğuktu ama ben hiç üşümüyordum. Araba gibi bir araç vardı ama tekerlekleri yoktu üzeri açık bir araçtı.

Ona bindim, o internet gücüyle uçabilen bir araçmış. Beni gökyüzüne çıkardı. Ona bindiğimde çok heyecanlandım ilk defa uçuyordum. Gökyüzüne çıktım. Masmavi gökyüzü her tarafta bembeyaz bulutlar vardı. Araçtan indim bulutlarda yürümeye başladım, sonra “ben bulutları yumuşak sanıyordum çok sert neden böyle” dedim, sonra bir baktım ben yürüdükçe bulutlar kar oluyordu, ayaklarım çıplaktı.

Ben daha çok şaşırmaya başladım. Çünkü ben kar üzerinde bulutların içinde yürüyordum, ayaklarım çıplak ve üşümüyordu, çok şaşırıp heyecanlanmıştım aynı zamanda çok mutluydum, beyaz kar bulut görmek beni çok mutlu ediyordu. Rüyada bulutların üzerinde yürümekYürüdüm yürüdüm ve beni gökyüzüne çıkaran aracın yanına geldim ve zamanın bittiğini anladım, bindim yeryüzüne indim . İndiğimde saçlarım ıslaktı. Otobüs durağı gibi bir yerde annemle babam bekliyordu. Geldiğimi fark ettiler ama pek umursamadılar. Salıncak gördüm ve bindim sallanıyordum, sonra sallanırken 25 yaşlarında bir adam gördüm. (Adamı tanıyorum çalıştığım hastanede tercümanlık yapıyor, ben kendisini çok hoş buluyorum, onu her gördüğümde bakakalıyorum). Sonra ben salıncakta sallanırken bana gülümsüyor. Sallanırken saçlarım kurumaya başlıyor ve iyice kızıl rengi belirginleşiyor. Bana saçlarımı beğendiğini ifade ediyor ve ben de ona gülümsüyorum.

Sonra o adamın aynısından bir adam daha yanımıza geliyor ama o hafif sakallı. “Nasıl diyorum siz aynısınız, yoksa ikiz misiniz” diyorum. Onlarda “evet” diyorlar ve kendilerini tanıtıyorlar. İkisi de benden çok hoşlanıyormuş. Ama kıskançlık yapmıyorlar, ben de onları çok hoş buldum ve bir seçim yapmam gerektiğini anladım, çok kararsız kaldım. O sırada annem beni uyandırdı. Rüyamı yorumlar mısınız çok teşekkürler bu arada rüyada saçlarımdan bahsettim ama ben normal yaşamda tesettürlüyüm tekrar teşekkür ederim. 19, Kadın, Bekar , Hemşire.

Rüyada bulutların üzerinde yürümek yorumu

Değerli okurum, görmüş olduğun rüya gerçek hayatta seni hayal dahi etmediğin derecede sevindirecek güzel gelişmelerin yaşanacağı günlerin yaklaşmakta olduğunu ifade etmektedir. Rüyada bir çok olay geçiyor ama bunlar yardımcı unsurlar olup konuyu dağıtmamak için ana unsurlar olan gökyüzüne yükselmek ve bulutların üstünde yürüdüğünü görmek konusunu açıklayacağım. Ancak bunlara karşın karlı havada üşümemek, bulutların bembeyaz olması, uçmak gibi tali unsurların da hepsi olumlu, aydınlık anlamlar taşımaktadır.

Rüyada gökyüzüne çıktığını görmek konusu gökyüzü sayfasında anlatılmıştır ve aşağıda yazılı anlamı taşır.

Rüyada göğe yükseldiğini görmek ve oraya girdiğini görmek rüyayı gören kişini çok düzgün bir karaktere sahip olduğunu, bu özelliğiyle işlerinin hep yolunda gideceğini simgelerken aynı zamanda  o kimsenin yüksek itibar sahibini olmasına ve bununla beraber şeref ve övgüye kavuşacağına  işarettir. Bu kişi Allah’ın (c. c. ) yardımıyla kurtuluşa erer. Bir kişi rüyada gökte olduğunu görürse bu rüya onun yüksek mevkilere çıkacağına, çevresi tarafından beğenilen ve saygı duyulan, güvenilen biri olacağına rivayet edilir.

Rüyada bulutların üzerinde yürümek kişinin kendisini iyi hissetmesine sebep olan latif bir rüyadır ve rüya sahibinin ayaklarını yerden kesecek güzel olaylar yaşayacağı günlere yada buna sebep olacak bir tanışmaya işaret eder. Bulutlardan aşağı düşmediğin sürece tüm güzelliklerin daimi olacağını temsil eder. Ayrıca rüyada bulut görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Bulutların Üzerinde Yürümek” için 2 yanıt

Merhaba, rüyada sac seklimi değiştirdim ve çok daha genc oldum ayrıca rüyada bulutların üzerinde geziyordum bulutlar gördüm. 36, Kadın, evli ama yeni biten ve cok acı veren ilişki, müşteri hizmetleri.

Bulutların üstünde gezmek
Rüyamda kuzenlerim ve sınıf arkadaşlarım ile bulutların üstünde geziyorduk. Sonra bulutlar bir yerde ayrılıyordu ben kuzenime “dur gitme bulutlar ayrılıyor” dedim. O gitti meğerse orada heykeller varmış. Daha sonra hepimiz toplandık. Hepimiz ortaokul öğrencisiyiz. Arkadaşım ortaokuldan liseye geçmek istedi ertesi gün okula geldiğinde liseye geçti hepimiz güldük. Daha sonra bir saray gördük hemen oraya gittik. Gerisini hatırlamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir