Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bulutun Meleğe Dönüştüğünü Görmek

Rüyada bulutun meleğe dönüşmesi ne demektir?

İyi günler, rüyamda bulunduğum mahalleye kara bulutların indigini gordum, indikce kayboluyorlardi, bir tanesi tam yanima indi ve bir an bulut meleğe dönüştü, pembeli 8-10 yaslarinda kanatlari olan kiz cocugu, inmek icin elini uzatti. Ben ve tanimadigim bir kiz elimizi uzattik ama benim elimden tuttu ve bana sarildi, “Ben seni koruyacağım” dedi.

Sonra mahallede her sey canlandı, kötü şeyler olmaya basladi, herkes otobuse bindi kacmak icin, sanki dunyanin sonu gibiydi. Bu sırada tanimadigim bir kiz arkadasim herkesle inmek istedi, birakmiyordum onu “melek bizi koruyacak bak bana bir sey olmuyor” dedim. Ona birileri gozlerinin cikarak öleceğini soylemis, ben de ikna etmeye pesinden gittim.

Yerde wc goruyorum, kullanan herkesin parasi dusmus, ben kullanmadan cebimden dusmus kontrol ediyorum cebimde param ve bir kutu var, icinde yesil renginde kucuk kitap, ustunde kehanet yazisi ve biraz altin gibi bir seyler, sonra uyandim. Ruyam uzun biraz, kusura bakmayin. 25, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada bir bulutun meleğe dönüşmesi nasıl yorumlanır?

Rüyada gördüğünüz kara bulutlar sinirli olma halini veya depresif duyguları temsil eder. Kara bulut görülmesi yaklaşan duygu patlamalarını işaret eder. Kara bulut görmüş olmanız gerçek hayatınızda ilişkinize ve davranışlarınıza dikkat etmek, öfkene hakim olunması gerektiğine yorumlanır. Detaylı bilgi için rüyada bulut görmek sayfasını ziyaret ediniz.

Rüyanda melek görülmesi, iyiliğe, saflığa, koruma, kutsallık, rahatlık ve teselli anlamlarını temsil eder. Bu rüyalarda meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edilmelidir ki rüyanızda korunmadan bahsediliyor. Bu sizin gerçek hayatınızda kimi korkular, endişeler taşıdığınızı gösterir. Bakınız melek görmek tabirleri.

Kara bulutların meleğe dönüşmesi içinde bulunduğunuz sıkıntı, korku ve kaygıların son bulup, kendini emniyette hissedeceğin günlerin geldiğini temsil ederken rüyanın devamında gelişen olaylar aslında seni korkuya iten sebepler hakkında kimi ipuçları vermektedir. Mesela ölüm korkusu, maddi endişeler, gelecek endişesi bunlar arasında sayılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir