Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bunalmak

Rüyada Bunalmak Neye İşarettir?

Merhabalar. Adım Ece, 24 yaşımdayım, bekarım, öğrenciyim ve memurluk yapıyorum. Rüyamda tek başıma evin bir odasındayım, ders çalışıyorum, elimde İngilizce kitabı var ama çok da bunalıyorum, bulunduğum ortamda daralıyorum. Dışarıyı bile göremiyorum, pencere yok, ev aydınlık değil. Üşüdüm, üzerime battaniye örttüm. Dışarıda yağmur yağdığını hissediyorum, sesleri duyuyorum sadece.

Sonra gerçek hayatta arada iş gereği karşı karşıya geldiğimiz teğmen geldi, o da yanıma oturdu, üşüyordu titremeye başladı, onun battaniyenin altına girmesini söyledim, çekingen bir tavırla yanıma geldi. Üzerimizde battaniye var oturuyoruz, yemek yedik, sohbet ettik, yaşadıklarımı anlattım. O da dedi “buradan kurtulacağız, seni kurtaracağım” dedi, kapıyı açtı, ben “insanlar dedikodu yapar böyle gidemeyiz” dedim, o da “biliyorum” dedi elimi tuttu, evlenme teklifi etti “gidiyoruz” dedi .Masmavi uçsuz bucaksız deniz, güneşli bir hava vardı, vapurla gidiyorduk, teğmen sürekli gülümsüyordu, ikimizin üzerinde de yeşil tişört vardı, inci kolyem vardı. Kıyıya yaklaştık, özgürüz diye bağırdı, mutluydu.Rüyamı detaylı bir şekilde yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim, sevgilerimle.

Rüyada Bunalmak Nasıl Yorumlanır?

Sevgili Ece, batı kültürlerinde rüyalar kişinin uyanık yaşamındaki ruh halinin yansımasını gösterir olarak tanımlanmaktadır. Eğer sen bu aralar derin bir yalnızlık duygusu yaşıyorsan, karamsar ruh haline sahipsen, insanlardan bir süre uzakta tek başına kalmayı tercih etmişsen bu rüyayı görmen gayet doğaldır ve ruh halini yansıtır. Rüyanın ikinci bölümünde gelişen olaylar ise zihninin derinliklerindeki beklentilerinin açığa çıkmasıdır.

Normal şartlarda rüyada bunalmak ya da bunaldığını görmek rüyayı gören kişinin içinde olduğu sıkıcı hallerin bir süre daha devam edeceğini delalet eder. Rüyada bunalan birini görmek üzücü bir haber almayı ifade eder. ( burada anılan sıcaklık anlamında değil, ruhsal açıdan yaşanan durumdur). Yeşil tişört hakkında bilgiyi rüyada tişört görmek sayfasında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir