Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bungee Jumping Yapmak

Rüyada bungee jumping yapmak ne demek?

Rüyada bungee jumping yaptığımı görüyorum, bu neye işaret? Not: gerçekte böyle bir uğraşım yok.

Rüyada bungee jumping yapmak tabiri

Adem selam, bu değişik rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim.

Rüyada bungee jumping yapmak rüya sahibi kişinin ilgi odağı olmak istediğini ve çevresindeki insanlardan daha fazla saygı görmek için çalışmalar ifade eder. Bu rüya kişinin her hareketinin insanlar tarafından izlendiğini de temsil edebilir. Bunge jumping yapan birilerini görmek rüya sahibinin yüksek adrenalin seviyesini temsil eder, enerjisini atmak, yeni maceralar yaşamak istediğini temsil eder.

Bungee jumping bireylerin yüksek bir yerden (örneğin bir köprü) aşağıya atladıkları ve esnek bir halatla yukarı çekildikleri, heyecan verici bir etkinliktir. Çoğunluğun adrenalin hücumunun doruğu olarak tanımladığı bu etkinlik, neredeyse sadece eğlence için yapılır; nadiren bir müsabaka sporudur. Kaynak: Vikipedi.

“Rüyada Bungee Jumping Yapmak” için 2 yanıt

Rüyamda genç ve güzel bir kızın ölüm haberini alıyorum. Sonrasında bu kızın sevgilisinin kızın ölü bedenini alıp beraber bungee jumping gibi bir aktiviteyi beraber yaptıklarını görüyoyorum. Rüyamda onların aşkı karşısında gözlerimin dolduğunu hissediyorum. Çok güzel ve zarif; kırmızı üzerinde sarı çiçekleri olan kumral bir kız ölen kız.

rüyada bungee jumping yaparken ipin gevşek olduğunu görmek ne anlama geliyor peki bir kaç gündür böyle bir rüya görüyorum ve hangi kişiyi yaparken görsem başına bir iş geliyor. yardımcı olun lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir