Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Burağa Binmek

Rüyada burağa bindiğini görmek nedir?

Tek katlı bir ev, balkonu var, bir tepenin başında babamin rahmetli amcasıyla oradan eşime bakıyorum, bir kız bir erkek çocuğu var, kız erkekten küçük, eşimin yanında çocuklar onlarla ugrasiyor, diyorum ki orada kendi kendime “bak” diyorum “evladimi al, al dedim, almadın, beni kanser ettin, 40 yaşında dul kaldın”

Sonra babamın amcasına “az gezip geliyorum” diyorum, denizin üstünde ata benzeyen bir şeye binip turluyorum ama “burak” diyor muyum? birimi bana diyor tam hatırlamıyorum ama bindiğim şeyin burak olduğunu biliyorum, onunla denizin üzerinde turluyorum şimdiden teşekkürler. 23, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Rüyada burağa binmek yorumu

Değerli okurum, rüyanızın ilk bölümü hakkında bir yorum yapmak imkansız çünkü orada geçen konu tamamen sizin özeliniz ve iç dünyanızla ilgili şeyler.

Rüyanızın ilginç ve değerli olan kısmı ikinci bölümüdür. Bilindiği gibi Burak sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’in Miraç’ta bindiği efsanevi ata verilen isimdir. Rüyada Burak ismini duymak veya Burak olarak çağrılmak, murada ermeyi, dileğinizin gerçekleşeceği müjdeli haberi işaret eder. Burağa binmeniz ise bu manevi bakımdan büyük bir gelişim yaşayacağınızı ve duygularınıza hakim olmayı başaracağınızı gösterir. Burak ile denizin üzerinde turlamanız size duygularına her zaman hakim olmanızı ve günlük yaşantınızda daima mantıkla hareket etmenizi tavsiye etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir