Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Burma Bilezik Görmek

Rüyada burma bilezik görmek neye işarettir?

İki gün üst üste birbiriyle alakalı, hatta devamı diyebileceğim rüya gördüm. Bir gün önce ne yazık ki detaylarını hatırlayamadığım ancak hafızamda kalan rüyam şu idi: “Evli ve iki küçük çocuğa sahip bir adam varmış ve ben bu adamla evlenecekmişim, eşinden ayrılma aşamasındaymış. Adamla hatırlayabildiğim böyle bir konuşma yaptık ve ben de gönüllü görünüyordum.”

Bir sonraki gece de gördüğüm rüya şöyle idi: “sanki İstanbul sokaklarına benzeyen bir yerdeyim, çarpık kentleşme var. Bir yanımda lüks bina, hemen altında bir gecekondu, bahçeli bir ev ve ben böyle bir eve misafirliğe gitmişim. Tanıdık benden yaşça büyük bir ablaya. Bununla konuşurken, bir kadın geliyor. 35 yaşlarında, uzun siyah saçlı, temiz yüzlü, siyah gözlü bir kadın ve 2 küçük çocuğu var ve ben bu kadının dünkü rüyamda konuştuğum adamın karısı olduğunu, evine misafirliğe gittiğim abladan öğreniyorum ancak ürküyorum ve belli etmiyorum.

Çünkü bu kadınla çok hoş muhabbete giriyoruz ve kadın beni çok seviyor. İçimden diyorum ki; “aman Allahım bir bilse benim eşiyle evleneceğimi” diyorum. Kadın bana, eşinin kendisini sevmediğini, ayrılacaklarını bahsediyor ancak çok üzgün ve ben hiçbir şey bilmiyormuş gibi davranarak kadını teselli ediyorum ve hatta ona eşinden boşanmaması gerektiğini, onu yeniden sevmesi için nasıl davranması gerektiğini anlatıyorum, üstelik hiç kimse bilmiyor eşi benimle evlenmek istiyor ancak ben de istediğim halde, vicdanım elvermediği için kadına yol gösteriyorum.

Benim kolumda mavi renkte 5 tane burma bilezik var. Altın mı bilmiyorum ama altın gibi burma bilezik sadece rengi mavi ve mavi kolyem de var. Ancak kolye plastik gibi. Kadın iki bileziğimi tutup diyor ki; “Eşime gitsen, söylesen bana da bunlardan alsa”diyor. “Sen söyle parasını o verir” diyor, hatta kolyemi alıp boynuna takıyor, bir de bundan istiyorum diyor. Ancak eşi, benimle evlenmek isteyen adam olduğu için ve bu durum ortaya çıkmasın diye, ben “yok” diyorum, “gidemem”. “Eşinin oturduğu binanın bahçesinden geçemem, çünkü orada aramızın açık olduğu üvey amcam oturuyor” deyip durumdan kurtulmaya çalışıyorum.

Bu rüyanın maksadını anlamadım, hayatımda böyle bir durum da yok ve Allah göstermesin olamaz da. Sizce bu nedir? Kaç gündür kendimi yokluyorum bilmeden bir günah mı işledim onun işareti mi diye. Sizin makul ve mantıklı yorumlarınız hep olduğu gibi çıktı ve rüyalarımın da çıkması, hele ki böyle bir rüyadan sonra beni ürkütüyor. Şimdiden Yorumlarınız için Teşekkür ediyorum.

Rüyada burma bilezik görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, böyle ağır ve önemli rüyalar için iyi konsantre olabildiğim, telefonumun çalmadığı saatleri seçiyorum ve bu yüzden bazen gecikmeler olabiliyor. Rüyanız gerçekten çok ilginç.

Bana göre rüyanız, gerçek yaşamınızda geleneksel ve/veya kalıtsal kişilik değerlerinizin çevreniz tarafından kullanıldığını, bu kişilerin sizin de bir iç dünyanız, hayalleriniz, umutlarınız olduğunu düşünmeden sizi bir akıl küpü ( doğru terimi bulamıyorum, çok zeki robot ) olarak gördüklerini ifade etmektedir.

İlginç olan konu ise siz bunun farkındasınız ve buna izin veriyorsunuz, bu durumdan gizli bir memnuniyet duyuyorsunuz. Neden derseniz, bilmediğimiz bir sebeple (Rüyanızda, Allah göstermesin, belkide zor durumda kaldınız, muhtaç oldunuz ki) normalde evlenmeyeceğiniz biri evlenmeye gönüllü olduğunuzu görüyorsunuz, akabinde bu olaylar gelişiyor.

“Rüyada Burma Bilezik Görmek” için bir yanıt

rüyamda nişanlıymışım kaynanam nişanlım kayınbabam filan geliyor düğünümüz olcakmış beyaz altın kesesinde 33.500 tl lik altın burma bilezik filan getiriyor kaynanam bana çok iyi davranıyor nişanlımda çok yakışıklı adını bile gördüm; Toplum . daha sonra sokak düğünüm oluyor ama ben kapalıyım gelinliğim filan çok güzel en yakın arkadaşlarım bile var toplumla çok mutluymuşuz nişanlımın adıda rüyada çok garip. koluma bir sürü bilezik altın takılıyor manası nedir çok merak ettim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir