Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Burnuna Arı Girmesi

Rüyada burnuna arı girmesi ne demektir?

Rüyamda birisi benimle istediğim dışında evlenmek istiyordu ve bunun için 300 milyar teklif etmişti birine. Ben gibi diğer sınıf arkadaşlarım da aynı şeyden muzdaripti, istemediğimiz kişilerle evlendiriliyorduk. Ben çok ağlıyordum istemiyorum diye. Sonra birden kendimi ananemin evinde en sevdiğim akrabalarımın içinde buldum. Kuzenimin burnuna gelip birisi bal yapsın diye arı bıraktı ama o arı onun burnundan çıkıp benim burnuma girdi. Herkes “sakin ol, ağzından nefes al, bir şey yapmaz” dedi. Ben de denileni yaptım, arı burnumda bal yapmaya başladı, yüzüm yapış yapış olmuştu, sonra arı çıktı gitti. Uyandım. 22 yaşında öğrenciyim. Çok mutsuz günler geçiriyorum, ders çalışamadığım için sınıfta kalma ihtimalim var.

Rüyada burnuna arı girmesi nasıl yorumlanır?

Buse merhaba, rüyada istemediği biriyle evlendiğini görmek rüyayı gören kişinin kişisel gelişimine mani olan bir şey ya da durum olduğunu işaret eder. Önemli bir rüyadır ve bu durumu tespit edip, çözmek gerektiğini gösterir. Bu konuda detaylı bilgi rüyada evlilik görmek sayfasında incelenebilir.

Gördüğün rüyanın en ilginç kısmı kuzeninin bal yapsın diye burnuna arı bırakması ve o arının onun burnundan çıkarak senin burnuna girmesidir. Rüyada kuzen görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda bir üzüntünün etkisinde olduğunu ve bu üzüntüyü paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunu simgeler. Rüyada arı görmek zenginlik, iyi şanslar, uyum, yaratıcılık ve mutluluğu simgeler. Genel ifade ile olarak arılar sıkı çalışma ve çalışkanlığı ifade eder. Kuzeninin kendi burnuna bal yapsın arı bırakması onun başarıya ulaşmak için çaba sarf ettiğini ancak hatalı yol izlediğini göstermektedir.

Rüyada burnuna arı girmesi ise reel yaşamında bazı önemsiz meselelere gereğinden fazla zaman harcadığını gösterirken bu yüzden esas hedefi gözden kaçırdığını yahut bir zaman kaybı yaşadığını anlatmakta ve doğru hareket ettiğini başarının seni beklediğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir