Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Burnundan Pislik Çıktığını Görmek

Rüyada Burundan Pislik Çıkması Neye Delalettir?

Rüyamda denizde yüzüyoruz, sonra bir anda denizdeki insanlar arasında bazı çığlık sesleri duyuluyor ve herkes kıyıya doğru yüzmeye başlıyor. Denizin ortasında tanımadığım bir çok insan ile birlikte yüzerek kıyıya varıyoruz. Kıyıda bazı eli silahlı insanlar var ve onlar ateş ederek denizdeki birini vurmuşlar ve duyduğum çığlık sesleri bundanmış. Adamlar bizim de üzerimize ateş ediyorlar, ben ölü numarası yapıyorum.

Adamlardan biri yanıma gelip beni kontrol ediyor. O sırada burnumdan bir pislik çıkıyor ve hapşırıyorum, adamda benim ölmediğimi görüyor, tam ateş edecekken tekrar denize atlıyorum. Denizde hızla yüzmeye başlıyorum, yanımda bir kaç kişi daha var, onlarda kaçıyor. Bayağı bir yüzdükten sonra tam boğulacakken tekneyle gelen insanlar görüyoruz, bize yardım ediyorlar, kıyıya çıkmamızı sağlıyorlar. Ben hemen kendime geliyorum, yanımdaki iki kişinin yaralandığını görüyorum ve “ben iyiyim yanımdakilere yardım edin” diyorum. Bu neye işarettir?
Yaşınız :29
takma isim: Yasemin
Cinsiyetiniz :bayan
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :özel sektör çalışanı
Ruh haliniz :üzgün, korku ve endişeli.

Rüyada Burnundan Pislik Çıkması Nasıl Yorumlanır?

Yasemin merhaba, görmüş olduğun rüya bir bütün olarak ele alındığında iş yaşamındaki başarılarını kıskanan, size zarar vermek isteyen birisi / birileri olduğunu, canını sıkmakla birlikte başka bir zarar veremeyeceklerini işaret ettiği söylenebilir. Rüyanın unsurlarına ayrı ayrı bakmak gerekirse;

Rüyada deniz görmek, denizde yüzmek konularında lütfen deniz görmek rüya tabiri sayfasını inceleyin. Rüyada gördüğün eli silahlı kişiler aslında senin gerçek hayatta destek beklediğin ama aradığın desteği bulamadığın insanları temsil etmektedir.

Rüyanın odak noktası burnundan pislik çıkması olup, bu olay neredeyse rüyada senin ölümüne sebep olacakmış. Rüyada burundan pislik çıkması rüya sahibinin gerçek hayatında cevabını araştırdığı bir konu olduğunu gösterir ve aynı zamanda kişinin bu cevabı yakında alacağını temsil eder. Bu konuda burun tabiri sayfasını inceleyin. Rüyada hapşırdığını görmek rüya sahibinin alacağı acele bir haber yüzünden planlarında bir değişiklik yapacağını gösterirken rüyada hapşırmak aynı zamanda kişinin iç dünyasında bir iyileşme gösterebilir. Rüyada yardım almak kişinin hayatında ona destek olacak, sürekli yanında bulunan bir arkadaşı olduğuna işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir