Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Burnundan Yılan Girmesi

Rüyada Burnundan Yılan Girdiğini Görmek Neye Çıkar?

Merhaba, ben 39 yaşındayım, evli, 2 çocuk babasıyım, güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum. Bundan 2 yıl önce bir iş yerinde işe başladım ve işe başladıktan bir ay sonra anlatacağım rüyayı gördüm. Rüyamda iş yerinin kapısında nöbet tutuyordum. Ancak karnım ağrıyordu bu sırada müdürüm geliyor ve bana “nasılsın” diye soruyor bende karnımın ağrıdığını söylüyorum, oda “tamam, onun çaresi bende” deyip 3 tane renkli yılan getirip bana “gömleğinin düğmesini aç” diyor, ben “müdürüm ne yapıyorsun, bunlar beni sokar” diye cevap veriyorum. Ancak müdürüm “korkma bana güven, bir şey yapmayacaklar” diyor ve yılanları koynuma bırakıyor, ama ben bir yandan korkuyorum bir yandan da “müdürüm bunlar beni sokacak” diye sesleniyorum.

Daha sonra yılanlardan 2 tanesi kendiliğinden çıkıp gidiyor ancak 3. yılan bir süre daha koynumda dolaştıktan sonra koynumdan çıkıp burnumdan içeri giriyor ve sonra ağzımdan kafasını çıkarıyor, bende yine müdürüm midem bulanıyor kusacağım diye sesleniyorum ama müdürüm “bekle bana güvenmiyor musun” bir şey olmayacak diyor. Yılan tekrar kafasını ağzımdan içeri doğru giriyor ve mideme doğru iniyor daha sonra midemde yılanı öğütüyorum. Kan ter içinde uyandım yaklaşık bu rüyayı göreli 2 yıl oldu geçenlerde müdürümün hakkımda tuttuğu haksız ve abartılı bir tutanaktan dolayı işten atıldım, bu rüya aklıma geldi rüyamı yorumlarsanız sevinirim saygılar.

Rüyada Burnundan Yılan Girmesi Nasıl Yorumlanır?

Mehmet merhaba, rüyada karın ağrısı çekmek rüyayı gören kişinin yaşadığı bazı gizli korkular yüzünden atması gereken adımı atamadığını ve bu nedenle malında israf veya malda noksanlık yaşadığını işaret eder. Rüyada renkli yılan görmek ise görülen yılanın rengi rüya tabiri için çok önemlidir ve renkleri ile açıklaması yapılır. Ancak gördüğün rüyada yılanın rengi belli değil o nedenle bundan sonra olacaklar önemli. Rüyada vücuduna yılan girdiğini görmek çevrenizde size zarar verebilecek, çok tehlikeli düşmanlarınız, rakipleriniz olduğunu ve dikkatli olmak gerektiğini gösterir ki zaten gerçek hayatında yaşadığın olaylar da bunu kanıtlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir