Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Büro Görmek

Rüyada büro görülmesi neye işarettir?

Yaklaşık 20 katlı bir binada denizi gören bir bürodayım. Patronum ve bir kaç iş arkadaşım var. Birden camdan baktığımda denizin binanın boyunu geçecek şekilde kabardığını ve ilerden geldiğini görüyorum. Dalgalar geliyor ve her yeri sular altında bırakıyor. Dalgaların geldiği anı yaşıyorum Allahuekber diye bağırıyorum. Binanın yıkılacağını zannediyoruz ve bina yıkılmıyor. Binanın etrafından sular dolaşıyor fakat biz ıslanmıyoruz.

Rüyada büro görmek tabiri

Rüyada büro görmek iş yaşamında yönetim ilişkileri hakkında mesaj verir. Sen büroda patronunu ve iş arkadaşlarını görüyorsun ki bu çalışma hayatında bazı sorunları işaret ederken den,iz kabardığını görmen bu sorunların büyüyeceğini, daha fazla gayret sarf etmen gerektiğini anlatmaktadır çünkü rüyada dalgalı deniz görmek hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade eder. Bekar bir insan için güzel bir aşka işaret edebilir. Rüyada “Allahuekber” diye bağırman ve sudan ıslanmamak ise güçlü inancın ve manevi zenginliğin sayesinde bu sıkıntılardan kolayca sıyrılacağını temsil etmektedir.

Rüyada büro hakkında diğer yorumlar

Rüyada büroda çalışmak, büroda çalıştığını görmek maddi kazancınızda artış, çabalarınızın karşılığını alacağınıza işaret eder. Rüyada hoş, temiz, güzel, ferah bir büro görmek iş yaşamında ferahlık, mutluluk ve gelişmeye işaret eder. Rüyada sıkıcı, kirli, çirkin, harap bir büro görmek ise iş hayatında kimi sorunları ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir