Rüyada Burun Görmek

Rüyada burun görmek neye işarettir?

Merhaba, Rüyamda bir yerde oturuyorum. Sanki evdeydim ama tam olarak nerede olduğumu tam olarak hatırlamıyorum. Birden kendi burnumu karıştırmaya başladım. Karıştırırken önce hiç bir şey yoktu fakat daha sonra burnumdan burun pisliği çıkarmaya başladım ve koyu renkteydi. O kadar çok çıkarmaya başladım ki kendi kendime şaşırdım “;Bu kadar pislik daha önce hiç çıkarmamıştım.” Diye söylenmeye başladım. Burnumu karıştırmaya devam ederek pislik çıkarmaya devam ettim. En sonunda diğerlerinden daha büyük bir pislik çıkardım ve rüyam o şekilde kaldı.

İsim / Takma isim : Hakan
Cinsiyetiniz : Erkek
Yaşınız : 27
Medeni durumunuz : Flört
Şu anki ruh haliniz : Umutlu
Rüyanızın konusu : Burun Karıştırmak
Anahtar kelimeler : Burun, sümük, burun karıştırmak

Rüyada burun görmek nasıl yorumlanır?

Hakan merhaba,

Rüyada burun görmek enerji, sezgi, merak, bilinç anlamlarını simgeler. Rüyada burun karıştırmak merak, keşfetme arzusu, kimi şeylerin cevabını öğrenme konusunda güçlü bir arzuyu gösterir. Burundan pislik çıkarmak merak ettiğiniz bilgiye, cevaba ulaşacağınızı simgeler.

Rüyada burun görmek yorumu

Burnun büyüdüğünü görmek bir durum hakkında daha fazla bilgi almak anlamındadır. Aynı zamanda meraklı olmayı ifade eder.  Kendi burnunun küçüldüğünü görmek güçlü ve sağlam bir karakter anlamına gelir. Burun akıntısı görmek etrafınızda dürüst olmayan yalancı kimselere işarettir.

Burundan böcek çıkması, burnundan böcek çıktığını görmek bir hataya, insanların gizli sırlarını ortaya dökmeye delalettir. Burnundan böcek ya da pislik dışında bir şey çıkarmak ya da çıktığını görmek çıkan obje konusunda kafanızın meşgul olduğuna yorumlanır.

Rüyada burnuna sinek veya başka bir böceğin kaçtığını görmek bilindiği gibi böcekler gelip geçici küçük sorunları ifade eder. Buruna böcek kaçması ise rüyayı gören kişinin şu anda bazı küçük sorunlar yaşadığını ve bunlar küçük dahi olsa rüya sahibini rahatsız ettiğini simgelerken aynı zamanda kişinin sabırla gayretlerine devam etmesi, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştirdiği projeler sayesinde büyük başarılar kazanacağını, kendisinin ve ailesinin gurur duyacağı işler yapacağını temsil eder.

Burun kanaması, Burundan Kan aktığını görmek karakterinizin saldırı altında olduğuna, Kendinizi tam olarak özgürce ifade edemediğiniz anlamına gelir. Rüyada burun kılı görmek sağlıklı uzun bir ömre ve maddi bakımdan ferahlığa işaret eder.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir