Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Burun Kılı Görmek

Rüyada burun kılı görmek ne demektir?

Rüyamda çok uzun burun kıllarım vardı ve bir gecede sanki büyümüştü, siyah ve beyazdı bu kıllar tavuk kanadına benzeyen büyük kıllar. Bu neye işarettir? Teşekkür ediyorum, saygılarımla.  Ben 26 yaşında bir erkeğim, bekarım.

Ana temalar : burun, burnunda kıllar, tavuk kanadı, siyah kıl, beyaz kıllar, uzun kıllar.

Rüyada burun kılı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada burun kılı görmek, sağlıklı uzun bir ömre ve maddi bakımdan ferahlığa işaret eder. Rüyada insan vücudunda görülen kıl görmek uzun ömre, mal ve dünyalığa, rüyada anormal şekilde kıllı olduğunu görmek borca girileceğine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada burun görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Burun Kılı Görmek” için 3 yanıt

Rüyada burun karıştırmak
Merhabalar, rüyamda sevdiğim adamla cok mutluyduk, şakalaşıyordum, kendisi başka bir şehre gitti ama yanımdaydı ve şuan ayrıyız. 2 kişinin önünde burnumu karıştırıp pislik çıkarıyordum, birde otobüsle yolculuk yapıyorken kaza geçiriyorduk ama bir şey olmuyordu. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Rüyada şakalaşmak kimi önemsiz konularla fazla zaman kaybettiğinizi ve daha önemli sorunlara dikkatinizi vermeniz gerektiğini gösterir. Rüyada burun karıştırmak ya da halk tabiriyle hap yapmak merak, keşfetme arzusu, kimi şeylerin cevabını öğrenme konusunda güçlü bir arzuyu gösterir.

Merhaba. Rüyamda burnumda diğerlerine göre çok uzunca bir kil oldugunu fark ettim ve ne kadar uzun diye sasiriyordum. Kili koparmadim. Yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir