Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Buruna Sinek Kaçması

Rüyada burnuna sinek kaçtığını görmek neye işaret?

Değerli ağabey, kurtar beni bu sıkıntıdan. Garip bir rüya gördüm. Bir süredir zihnimi meşgul ediyor. Yardım istiyorum. Sizin analizlerinize güvenim her zaman tamdır. 25 yaşındayım, erkeğim, bekarım, maneviyatım ve maddi durumum kuvvetlidir, kolay kolay moralim bozulmaz, ruh haletim kararlı ve düzgündür, ailemle yaşıyorum, lisansüstü öğrencisiyim, bir yandan da meslek sahibi olmak için gece gündüz demeden ders çalışıyorum.

Rüyamda daha önce görmediğim bir odaya girdim, oda aydınlıktı ancak girmemle sinek sürüsü içine dalmam bir oldu, meyve sineği gibi ufacık, minik sineklerin oluşturduğu bir sürü havada uçuşuyordu. Elimle onları sağa sola savurdum, kimisi yanağımı ısırdı, kimisi burnuma kaçtı. Biraz kaşınma hissi hasıl oldu. Babaannem bana “bunlar çay posasından oldu, gel şu köşeye otur, burada sinek yok” dedi. Gösterdiği yere geçtim ve bir divana oturdum. Babaannem ağlamaya başladı, çok içli ve sesli ağladı. “Yazıklar olsun babana, sana bir iş bulamadı, gül gibi evladım işsiz geziyor” diye benim için bana babamdan yana sitem etti. Onun bu hali beni de biraz hüzünlendirdi.

Rüyanın bu kadarını hatırlıyorum. Bir mana var bu rüyada diyorum. Ve tek çalabileceğim kapı sizsiniz. Bana yardım edin, bir mana var mıdır bu rüyada.  Buruna sinek kaçması hep hüzün denmiş. Yorumları epey okudum. Ancak ben sizin yorumunuzu okumak istiyorum. Saygılarımla. Tuğrul.

Rüyada buruna sinek kaçması yorumu

Rüyada sinek sürüsü görmek hayra işaret etmez. Rüyayı gören kişinin maddi olarak bir zarara uğramasına, hane halkı içinde bir takım sıkıntı ve zorluklara düşmeye ve sevdiği kişilere hasret kalmaya rivayet edilir.

Rüyada burnuna sinek veya başka bir böceğin kaçtığını görmek bilindiği gibi böcekler gelip geçici küçük sorunları ifade eder. Buruna böcek kaçması ise rüyayı gören kişinin şu anda bazı küçük sorunlar yaşadığını ve bunlar küçük dahi olsa rüya sahibini rahatsız ettiğini simgelerken aynı zamanda kişinin sabırla gayretlerine devam etmesi, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştirdiği projeler sayesinde büyük başarılar kazanacağını, kendisinin ve ailesinin gurur duyacağı işler yapacağını temsil eder.

Sonuç olarak rüyanız, şu anda bazı sıkıntılar veya endişeler yaşadığınızı ancak çalışmalarınıza sabırla devam ettiğinizde başarı ve mutluluğun sizi beklediğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir