Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Büst Görmek

Rüyada büst görmek ne demek?

Merhaba, Saçlarım belime kadar ve röfleli, sarı yani. Normalde de kumral beyaz tenliyim. Kestirmeyi de asla düşünmüyorum. Arada yeşil lens takan biriyim.

Rüyamda saçlarımı uçlarından kestirmek için kuaföre gidiyorum. Kuaför salonunda yabancı bir oyuncuya ait bir büst var, kadın çok güzel görünüyor ve “saçlarımı bu büstteki gibi kesin” diyorum. Gözümü bir açıyorum, saçlarım küt kesilmiş ve mavi siyaha boyanmış. Gözlerimde de lens maviye çalan renkte. Tam bir kabustu. Yolda yürüyorum herkes bana bakıyor, içimden diyorum ki “Galiba yakıştı güzel oldum baya dikkat çekiyorum üzülmeyeyim.”  ama bir yandan da içim içimi yiyor. Anlamı nedir acaba? Teşekkürler.

Rüyada büst görmek tabiri

Rüyada büst görmek rüyayı görenin hayatında pratik çözümler hakkında ipucu verir ve daha az yorularak daha fazla iş başarmanın ya da daha az harcama yaparak daha mutlu olmanın mümkün olduğunu anlatır.

Rüyada saçını kestirmek, yaşamınızdaki değişim arzunuzu ya da yeni bir başlangıcı ifade eder. Rüyasında saç tıraşı olmak, saçlarını kestirdiğini, saç tıraşı olduğunu görmek, aynı zamanda yeni başlangıç, hayatınızdaki istemediğiniz, beğenmediğiniz bir yönünüzü değiştirmek işareti olabilir. Bu yönünüz büyük ihtimalle öfke ya da korku hakkındadır. Uyanık hayatınızda sizi öfkelendiren ya da korkutan şeyleri bir düşünün.

Saçının istediği kesilmemesi ve renginin anormal boyanması ise hayatında bir hileli durumu işaret etmektedir. Gerçek olmayan, yapmacık tavır veya davranış ya da söz ifadesidir. Rüyanın son kısmı ise hayatınızdaki dış görünüş kaygısı ve değişim arzunuzu teyit etmektedir.

“Rüyada Büst Görmek” için bir yanıt

Önceden görüştüğüm birisi vardı Hamza. Hamza köyde yaşıyor. Rüyamda Hamza beni köyüne götürüyor köyde onların evinin önüne geliyoruz kocaman tahta bir kapı var acıyor kapıyı. Evin tabanı topraktan olması gerekirken şeffaf kedi ve köpek çeşitlerinden oluşuyor ve doldurulmuş kedi köpek büstleri var sonra avludan geçip eve doğru ilerliyoruz Hamza bana vurup beni kömürlüğün minik parmakliklarina sıkıştırıyor ve birden kayboluyor ben de bir anda kendimi dışarıda buluyorum ve merkeze gidebilmek için durak arıyorum tabi aynı zamanda Hamza’dan da kaçıyorum sonra durağa gelip bilet alacağımı söylüyorum fakat baktığımda hiç paramin olmadığını fark ediyorum tam o an uyandım , ezan okunuyordu. Öğrenci , kadın , bekar , 19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir