Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Büyü Bozduğunu Görmek

Rüyada büyü bozduğunu görmek ne demek?

Merhaba, Rüyamda kıyametin kopacağını ve denizin bütün her yeri sardığını gördüm, bizim evimiz tepede oraya kadar gelmişti. Çok korkuyordum, eşimi ve kardeşimi de gördüm.(annem ve kızım yoktu rüyamda)(annemle sorunlarımız var) denizin ortasında bir gemi vardı. Kıyametin kopmasını engellemek için büyü bozmak (ya büyü yapıyorduk ya da yapılan bir büyü vardı onu bozuyorduk) gerekiyordu.

Eşim, çuvalın içinden kocaman bir ölü yılan çıkardı ve “onu yakala” dedi (gemiden bahsediyordu), yılanı denize attı, denizde yılan canlandı ve o kadar büyüdü ki, sonra denizde dev bir dalga oldu üstümüze geliyordu. Yılan bize gelecek diye korktum. Dalga sadece evimize çarptı ama ev yerinde sapasağlam duruyordu. Sonra yukarı çıktık. Her şey normale dönmüştü. İyi çalışmalar. Rüyanın unsurları: kıyametin kopacağını görmek, kıyamet kopması, denizde gemi, büyü bozmak, büyü yapmak, ölü yılan, dev dalga.

Rüyada büyü bozduğunu görmek tabiri

Gördüğünüz rüya, sadece sizin için değil tüm insanlar için ibretlik ders veren önemli bir rüyadır ve geçmişte kendinize ya da ailenize faydadan çok zarar getiren boş işlerle ya da düşüncelerle zaman kaybettiğinizi, yaşadığınız ya da yaşayacağınız bir olay sonrasında hatanızın farkına varıp, şifaya ( rahata, huzura) kavuşacağınızı simgelemektedir. Bu konuda lütfen rüyada büyü görmek rüya tabiri sayfasını dikkatle inceleyin.

Rüyada büyü bozduğunu görmek ya da büyü bozmak uzun vadede sabit, düzenli, güvenli bir kazanç arzunuz olduğunu simgelerken, birinin sizi kandırmaya çalıştığını, doğru olmadığını bildiğiniz bir şeye sizi inandırmaya uğraştığını ve ona karşı dirayetli davranıp buna fırsat vermemenizi tavsiye eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir