Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Büyü Bozma İşlemi

Rüyada büyü bozmak ne demektir?

İyi günler, 25 yaşında bir erkeğim. Uzun dönem işsiz kaldım, başvurduğum her yerden geri çevrildim. Annem küçükken vefat etmişti, babamsa ikinci eşi ve çocuklarıyla yaşadığı için yaklaşık 9 – 10 ay boyunca parasız, işsiz ve yalnız kaldım. Bu dönemde de haliyle fazlaca borçlandım. 2 ay kadar önce bir işe girdim, çok şükür geçimimi sağlayabiliyorum; ancak ödemem gereken borçlar üzerimde çok büyük bir yük. Unutmadan üzerimde çok büyük işlemler yapıldığı (büyü anlamında) söylendi ki babamın 2. eşi bu tür şeylerle çok uğraşır. İster istemez bu durum zaten bozuk olan psikolojimi çok etkiledi. Şükür ki inançlı biri olduğum için Allah izin vermedikçe kimseye bir şey olmayacağını biliyorum. Eksik de olsa ibadetlerimi yerine getirmeye gayret ediyorum. Bu büyü meselelerinin üzerinden epey zaman geçti yani son zamanlarda aklımda böyle bir fikir yoktu rüyayı gördüğümde.

Rüyama gelince;

Bir büyücü ya da hocanın yanındaydım ve bana büyü yapıldığını, bunu bozmamız gerektiğini söyledi. Bana bir kağıt verdi ve onu yakmamı söyledi, böylece büyü bozulacakmış. Elimde bir çakmak vardı; fakat çakmak çok az yanıyordu. Ben kağıdı yakıyordum hoca söndürüyordu, ben yakıyordum o söndürüyordu. “Madem büyü bozulması için bunu yakmak gerekiyor, neden ben yaktıkça siz söndürüyorsunuz, zaten elimdeki çakmak zor ve az yanıyor” diyerek kızdım. O da bana üzerimde “2 ayrı yerden büyü olduğunu, büyülerin bir tanesinin Uhud Dağı‘nda olduğunu” söyledi. Ben de “Uhud Dağında Medine’de büyünün ne işi” var dedim. Böylece rüyam son buldu. Ertesi gün de bir yatakta yattığımı, kollarımın ve bacaklarımın açıdan kasıldığını gördüm. Etrafımda babam ve başka insanlar da vardı ve benim kanser olduğumu konuşuyorlardı. Rüyalarımı yorumlayabilirseniz minnettar olurum, rüyada büyü bozmak ne demek?  Saygılarımla. Kullanıcı adı: mesanihta.

Rüyada büyü bozma işlemi yorumu

Sevgili kardeşim mesanihta, yazdığın şeyler ve gönderdiğin rüyan, hoca, üfürükçü, büyü, büyücülerle zaman harcayan, para kaybeden, günaha giren insanlarımız için bir ibret olacak kadar değerli bilgiler içermekte.

Büyü; gerçekten inanan ( sözde , gösterişte değil ), kalbi temiz, haram yememiş, yetim hakkı gözetmiş, Allah’a sığınan hiç kimseye tesir etmez, edemez. edemeyecektir. tersini söyleyenin alnını karışlarım. Ama içi pislik dolu, haram yemiş, yetim hakkına göz koymuş, iftira atmış, gösteriş için ibadet yapan, ahlaken ve ruhen zayıf, karakteri gelişmemiş, durmadan yalan söyleyen bir çoklarının kalpleri korku dolu oldukları için büyüden korkar, ondan etkilenir, büyücülere inanırlar. Bizleri ve bu kainatı Yüce Allah yaratmıştır ve her şeyin sahibi odur. O ne isterse o olur. Ona sığınıp, ondan yardım isteyen dürüst kimseleri korur ve gerçekten koruduğuna ben yakınen şahidim. Sen rüyanda dahi büyü konusundaki saçmalıkların farkına varmışın, büyücünün şarlatanlığı yüzüne vuruyorsun. Bu senin manevi olarak sahip olduğun gücü, Allah sevgisini göstermektedir.

Rüyada kendine büyü yapıldığını görmek inançlarınızda bir zayıflık, ibadetinde bir eksiklik işaret eder. Bu rüya alternatif olarak doğru olmadığını bildiğiniz bir şeye sizi inandırmaya, sizi kandırmaya çalışan birileri olduğunu işaret edebilir, bakınız rüyada büyü görmek sayfası.

Hayat bildiğin gibi iniş çıkışlarla doludur ve bizler burada bir sınavdan geçiyoruz. İnancımız, ibadetimiz ve sabrımız ile davranışlarımız sınanmakta. Çizgini bozmayıp, ibadetini yapıp, içindeki Allah sevgisini artırdıkça her şeyin iyiye gittiğini göreceksin. Yaşadığın tüm sıkıntıları aklından çıkar sadece onlardan aldığın dersleri hatırla. Rüyanın unsurlar: büyü yapıldığını, büyü bozmak, hoca, büyücü, Uhud Dağı, Medine

“Rüyada Büyü Bozma İşlemi” için 17 yanıt

Hızlı ve tavsiyelerle dolu cevabınız için çok teşekkür ederim. Sanırım söylemeyi atladığım bir şeyi farkettim. Ben bir süredir Medine’de yaşamak için Arabistan’dan oturum bulma gayreti içerisindeyim. Ablamla orada 2yıl kalmıştım ve dönmek istiyorum tekrar. Rüyada uhud dağının söylenmesi ve büyüyü bozmak için uhud dağına gitmem gerektiğinin belirtilmesinin bu konuda bir manası olabilir mi? Ayrıca kanser olduğuma ilişkin rüya ile ilgili de iki kelime edebilir misiniz? Saygılarımla.

Elbette anlamı var. Rüyanızdaki büyücü – büyü bozduğunu iddia eden kişi aslında sizin kafanızı karıştırmak istiyor, ancak burayı anlayamıyorum. Ya sizin oralara gitmenizi istiyor ( sizi buralardan uzaklaştırmak istiyor ) ya da kalmanızı istiyor (ancak kalmanızı istemesi kesinlikle sizin menfaatiniz için değil – belkide sizin oralara gidip, mutlu başarılı olmanızı istemiyor olabilir ). Sonuç olarak Allah’tan hakkınızda hayırlısı olanı vermesini isteyip, bunun için dua edin.

Bana göre kanser dialoğunun bir anlamı yok. Neden derseniz, kanser olduğunuz size söylenmiyor ( doktor tarafından ), ya da siz kanser olduğunuzu öğrenmiyorsunuz ( mesela kanser tahlili görmek gibi). Siz rüyanızda hakkınızda kanser olduğunuz konuşması duyuyorsunuz. her şeye rağmen rüyada kanser anlamını öğrenmek isterseniz.

Rüyada kanser olmak, kanser olduğunu görmek umutsuzluk, keder, kendine acıma ve affetmemeye işaret eder. Hayatta zaman kaybettiğinize inandığınızı gösterir. Bu rüya ayrıca hayatınızın bazı alanlarının sizi duygusal olarak sıkıştırıp yaraladığını gösterir.

Bence burası daha önemlidir ve hakkınızda kanser olduğunuzu konuşanlara yöneliktir: Rüyada başka birinin kanser olduğunu görmek hayatınızdaki negatif bakış açısını değiştirip olaylara pozitif olarak yaklaşmanız gerektiğini gösterir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Ruyamda tanimadigim bir ailenin icindeydim fakat benim ailem degiller sadece yanlarinda bulunuyorum bi tane tanimadigim kiz yatakta yatiyor ve kizin boynunun sağ ve solunda hac (artı) isareti bulunmaktadir. Aileden bir kadin kizin yuzunu tutarak hafif kaldirir ve büyü yapildigini soyler. Kiz aglamaya baslar. Buyuyu bozacak kadin herseyi hazirlar ve Büyüyü bozmaya baslar bende kadina yardim etmekteydim ve ellerimle üçgen isareti yapmıştım. Saygilarimla.

Ruyamda bir buyu bozanin yanina gittim sende hic bisey yok dedi cikarken kapidan buyu bozan kisinin kizinla opustuk cok ilginc ne demek acaba yorumu.tesekkurler

Merhaba ben sözlüyüm, rüyamda bana patik örüldüğünü görüyorum, dizimin uzunluğunda fazla uzun diye onu söylüyorum ama patiğin içinde resim fırçası ve kalem çıkıyor, patiği söktükçe içinden kalem ve resim fırçası çıkıyor, bunun manası nedir acaba? bu arada kpss ye hazırlanıyorum resim öğretmenliği bölümüm.

Güneş selam, birilerinin sizi ayağınızı yere sağlam basmanızı, gerçekleşmesi zor hedefler peşinde koşmamayı belki de bu yüzden tehlikelerle karşılaşmayı söylediklerini / tavsiye ettiklerini anlatırken sizin onları dinlemediğini, bildiğiniz yolda ilerlediğinizi ve sonunda amaçlarınıza ulaşacağınızı temsil etmektedir.

Rüyamda yanımda biri var ben ona yapılan büyüyü bozmaya çalışıyorum, büyüyü bozmak için euzi besmele çekiyorum sonra dua ediyorum, dua ederken inancım o kadar güçleniyor ki sanki içime bir şey giriyor, ruhum bedenimden çıkacak gibi oluyor.

Özgür selam, gördüğün rüya şu anda bir sıkıntı yaşadığını ya da bir umutsuzluk içinde olduğunu ancak bazı gelişmeler sonucu bunun sona ereceğini temsil etmektedir. Lütfen inceleyin rüyada büyü sayfası.

Hocam merhanalar, rüyamı kesik kesik hatırlıyorum. Pazar gibi bir yerde gezerken nasıl oluyor bilmiyorum ama pazarın sakin bir yerinde toplu halde poşetin içine kanlı kırmızı et parçası, Arapca yazıyor ama ben Türkce okuyordum, diyor ki “her öksürdüğünde ağzından et parçaları gelecek” bir kaç bir şeylerde var hatırlamıyorum ve bunu bozdurmak için birinin yanına gidiyorum. Gittiğim kişi normal görünüyor ama hislerimle onun büyücü ve sevdiğim kişiye yaptığını anlıyorum, o elimdeki bulduğum büyü malzemesini alıp kacıyorum. Sonra sevdiğime diyorum “sana ölmen için büyü yapılmış, kısa zamanımız var” hemen diyorum “şuraya gel”. Abime de diyorum “abi kız oradaymış, şu adreste” diye, hocaya gidecektik imama, giderken de uyandım. Acaba nedir bu enteresan sey etkilendim, açıklar mısınız?

Halil merhaba, rüyada büyü ile ilgili herhangi bir şey görmek genel anlamda içinde bulunduğunuz sıkıntı ve umutsuzluğu işaret eder. Rüyada büyücü görmek, büyü yapmak, büyü yaptırdığını görmek veya rüyada kendisine büyü yapılmış olduğunu görmek, büyücülük, genellikle iyiye yorumlanmaz. Ya içinde bulunulan sıkıntıları veya gelecek sıkıntılı günleri, olayları haber verir. Gerçek hayatta da büyü umutsuzluk, çaresizlik, cahillik ya da kötülük ifadesi olup, umudunu kaybetmiş, kendini çaresiz hisseden, yeterli bilgiden yoksun ya da birine kötülük etmek isteyen kişiler büyü ile ilgilenmektedir ve tüm toplumlarda bu böyledir. Bakınız rüyada büyü görmek sayfası.

Merhaba, ben rüyamda kız kardeşimin bana muska getirdiğini gördüm ve başka birine yapıldığını söyledi. Sonra o muska arkamdan geliyordu kardeşime bunu istemediğimi söyledim ve bunu bozmak istediğimi söyledim, oda bana dua oku ve “dualı suya koyalım” dedi, bende “sirkeli suya koyalım” dedim, sizce anlamı ne olabilir? şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba,ben rüyamda çok kalabalık bir topluma saldırırlarken gördüm.herkes kaçıyordu arkadaşlarımı bulmak içim uğraşıyordum.Biri adımı seslendi bi kaç kere başında pelerin olan bi kadın.bana ağacın altında bi tünel gösterdi çabuk burdan gir seni yakalayacaklar dedi.ben de arkadaşlarım olmadan olmaz dedim o sıra da uzaktan onları gördüm tellerin arkasında kalmışlar onlara yardım ettim ve koşarak o tünelden kaydık yerin altına doğru.indiğimizde o yaşlı kadın birden gençleşti Rönesans dönemi kadınları gibi giyinmiş tiyatro yapıyorlardı.bi sürü insan amfi de oturmuş onları izliyor.bizde geçtik bi yere oturduk.izliyoruz.sahneye birini davet etti bi kişi daha aradı bana bakarak beni çağırdı ama ben istemedim.o çağırdığı adam hipnotize olmuş gibi gitti.bana da çok ısrar etti gitmedim.ardından bize doğru geldi kolyesini gösteriyor bişeyler söylüyor millet etrafına toplanıyordu.büyülüyordu herkesi bnm arkadaşlarmda gitmeye çalıştı tuttum onları bana gösterdi hiç şekilde bende işe yaramadı.Arkaşlarımdan biri hipnoz olmuş ortalıkta yok.onu buldum takip ettim ve birini buna büyü yapacakken farkettim onu hapsetmek istiyorlar kullanmak istiyorlardı.o kişi elinde ki şişede büyüyü ona içirmek için bizi korkutmaya çalişıyor üstümüze atlıyor .maskeli biri sonunda bunu bayılttım ve o büyüyü ona içirdim. O sırada arkadaşım kayboldu onu aramaya çıktım ve uyandım.

Merhaba ben rüyamda annemle kalabalık bir ailenin olduğu yere gidiyorum bu aile hep büyü ile uğraş veriyor bana da annem büyü olduğunu bunların bozabilir diyor yalnız bana bir kadın bozacak diyorlar kadın bu ailenin başı oluyor bu işleri aileye öğreten oluyor bu kadın biz gittiğimizde olmuyor bana bu kadının başka bir akrabası bakacak diyorlar evden avluya çıkıyorum karşılaşıyoruz bu kişi ile genç gözü renkli genç bir delikanlı oluyor bana ben bozacam diyor bende anneme hadi gidelim diyorum o esnada uyandım hayırdır inşallah sizce ne anlama gelir?

Merhaba, rüyamda kayınvalideme gidiyoruz eşimle. eve girince kendimi çok kötü hissediyorum ufak bir oda var kayınvalidem orada yatıyor o da çok kötü durumda sinir krizi gibi bir şey geçiriyor. derken kayınvalidemin annesi yanlışlıkla dikiş makinasına çarpıyor içinden büyü gibi sarı renkli kuru ot gibi bir şeyler düşüyor, büyüymüş. onu bozuyor dua okuyorum. içimize rahatlama geliyor. sonra sürekli bir şeyler geliyor başıma onu bozduğum için olduğunu düşünüyorum sürekli dua okumaya çalışıyorum.hayır olsun inşallah

Merhabalar, ben rüyamı görmeden önce yani rüyayı gördüğüm gece uyumadan evvel içimde çok büyük bir sıkıntı vardı yani nefes alamaz hale gelmiştim çok kötü hissediyordum sonra uyumaya karar verdim. Rüyam da aynen şöyle oldu; iki arkadaşımla birlikte bir arabanın içindeyiz geziyoruz, daha sonra beni erkek arkadaşım arıyor ve arabayı sağa çekiyoruz. Erkek arkadaşım “annem bana büyü yapıyor, büyük bir sabır tası almış içine büyü malzemelerini koyuyor. Hepsi sıvı halde, işte benim ailem böyle insanlar, bana büyü yapıyorlar” diyip telefonu kapatıyor. Ben de hızlıca yanına, yaşadığı eve gidiyorum. Salonda kendime yatak hazırlıyorum, erkek arkadaşım da koridorun sonundaki odasında yatıyor. Ben yattığım yerden onu görebiliyorum, sonra o yatağına giderken yanında bana benzeyen, benim tıpatıp aynım olan bir kız görüyorum kendini erkek arkadaşıma ben olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Sonra bu kızı sadece benim görebildiğimi, erkek arkadaşımın göremediğini fark ediyorum. Kanepeden kalkıp direkt erkek arkadaşımın odasına gidiyorum. O yatakta uzanırken bir elimi göğsüne koyuyorum bir elimi de o kızın üzerine doğru tutuyorum ve dua okumaya başlıyorum. Nasr suresi ve felak suresi okuyorum, bazen de fatiha suresini okuyorum. Ben duaları okurken erkek arkadaşımın gözleri kayıyor, kendinden geçiyor, bana benzeyen o kadın da “la ilahe illallah” diyor arada sırada, sonra o kadından iki tane oluyor ben de duaları daha hızlı daha sık okuyorum. Sonra ne olduğunu hatırlamıyorum ve uyanıyorum. Yorumlarsanız eğer çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

En belirgin yerler şuralar; evimizin salonun ortasındayım. Bir yolluk gibi hali var. Bir ateş belirdi avuç içi kadar ancak sönmüyor. Ateş ısrarla yanıyor da yanıyor. Hayal meyal salonda birinin olduğunu hatırlıyorum bu aklımda sanki cin gibi kaldı. Zor hatırlıyorum bu kısmı. Halıyı balkona çıkarıyorum söndürmek için, balkondan aşağı sarkıtıyorum. Herhangi bir işe yaramadı. Sonra yer ve mekan değişti. Yanımda bir erkek var. Sanırım birbirimize değer veriyoruz. Büyü varmış ve bu büyü onun üzerine yapılmış. Onunla bunu halletmeye çalışıyoruz. Bir kadının yanına geldik. Kadın yaşlı ve çirkindi diye hatırlıyorum. Yani alımlı değildi. Yanımdaki erkek zamanında bana değerli küpeler hediye etmiş ve büyüyü bozan kadın onlara el koydu. Büyüyü bozacak kadın bir şeyler okuyordu ve yanımdaki erkeği bir havuzun önüne koydu. Ben onun boynuna bir kolye taktım. Korkma gibisinden bir şeyler söyledim. Büyüyü bozacak olan kadın havuza atlamasini istedi. Kolye taktığım erkek bana sarıldı. Havuza beraber düşecektik. Sanki bir yanlışım varmış gibi hissettim ona ve o bir şeylerin etkisindeymis gibi davranıyordu. Bu yüzden kolyeyi ona takarken tedirgindim. Havuza düşmeden saniyeler önce “beni sev.” Diye üç kez söyledim ve havuza düştük. Su mavi temiz ve berraktı. Onun kollarında olduğumu hissediyordum ama suyun yüzüme değdiğini hissederek rüyadan ayrıldım. Gözlerimi açtım. Ben kendimce bir çok anlam çıkardım ama kendimi alamıyorum. Tam anlamıyla neler oldu. Bunu bir açıklayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir