Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Büyü Bozmak

Rüyada büyü bozmak neye delalet eder?

Değerli Hocam, bize anneme, babama daha önce büyü yapılmıştı. Benim işim ve kısmetim kapanmıştı, aile içinde soğukluk ve huzursuzluk yaşanmıştı. Biz bunları kısmen bozduk, Fakat şu 3 4 ay içinde bende bir huzursuzluk var, uyku uyuyamıyorum ve devamlı kabus görüyorum, işte tam olarak çalışamıyorum, babamla geçinemiyorum.

Zorla uyduğum geçen gece rüyamda yengemin bize büyü yaptığını ve bu büyüyü bozduğumu gördüm, rüyada korkunç rahatlamış, ferahlamıştım. Sabah o huzurla uyandım, yıllardır kendimi hiç böyle iyi hissetmemiştim.

Hocam, üstümüzde büyü var diye şüpheleniyoruz. Bize yardımcı olursanız çok seviniriz. Adım İsmail, annemin adı Meliha, Ankara doğumluyum. Değerli hocam lütfen bize yardım edin, dua mızı da alırsınız. Gerekli ücreti de göndeririz, değerli hocam acilen yardımınızı bekliyoruz, rüyada büyü bozduğunu görmek ne demek ve üstümüzdeki büyüyü siz bozar mısınız?

Editörün notu: bu mesajda isimler, telefon numaraları ve diğer bilgiler tarafımdan silinmiş ya da kapatılmıştır.

Rüyada büyü bozmak nasıl yorumlanır?

Rüyada büyü bozmak veya büyü bozduğunu görmek, büyü çözmek, büyü çözdüğünü görmek, büyüden kurtulmak, büyüden kurtulduğunu görmek rüyayı gören kişinin uzun vadede sabit, düzenli, güvenli bir kazanç arzusu taşıdığını gösterir. Rüyada büyü bozduğunu görmek rüyayı göreni motive eden ilginç bir rüyadır. Bu konuda rüyada büyü görmek sayfası size daha detaylı bilgi verir.

Yazıyı Gönderen Sevgili kardeşim.

Siz ve sizin durumunuzda olan kardeşlerimi gördükçe içim sızlıyor. Bu hocalara, büyücülere, üfürükçülere para kaptırmaktan hala bıkmadınız mı? Siz gerçekten canı gönülden Allah’a inanan, haram yemeyen, dedikodu yapmayan, yalan söylemeyen, hırsızlık yapmayan biriyseniz sizi ne büyü nede tılsım etki yapar. Sadece Allah!a sığının ve ondan yardım isteyin. Aile içi soğukluk diyorsun; annene ya da eşine son zamanlarda hiç bir buket çiçek ya da bir çikolata paketi hediye alıp, onun gönlünü hiç aldınız mı? canı gönülden ona sarılıp, “iyi ki varsın” dedin mi hiç.

Huzursuzluk diyorsun; aile içi huzuru sağlamak için diğer aile bireyleriyle oturup, cep telefonunu ve televizyonu kapatıp, bir çay demleyip, onlarla hiç sohbet yaptın mı? Onların hal ve hatırlarını sorup, özlemlerini, hayallerini, endişelerini, korkularını, sevinçlerini merak ettin mi? Ya da kendi hayallerini onlara anlatıp, onların görüş ve düşüncelerini sordun mu?

Uyku Uyuyamıyorum ve devamlı kabus görüyorum, işte tam olarak çalışamıyorum demişsin. İçinde bulunduğun durumu analiz edip, iş ilişkilerini gözden geçirdin mi? İş korkusu, gelecek endişesi, sağlık konularında kimi korkuların olabileceğini hiç düşündün mü?. Yakından tanıdığım, hiç bir maddi korkusu olmayan, işi, evi ( evleri ), arabaları, çiftliğinde hayvanları olan, dışarıdan bakanların imrendiği, dört dörtlük bir yaşamı olduğunu düşündükleri bir dostum var ve hayatında sadece benimle dertleşir, bana gördüğü kabusları anlatıp, yorumunu ister. Gördüğü kabuslar genellikle çocuklarının eğitimlerini tamamlayıp, şirketin yönetimini almaları hakkında, “Ya çocuklarım tam yetişmeden ölürsem onlar ne yapar” demektedir. Burada anlatma istediğim inan herkesin sorunları, sıkıntıları var. Bu sorunlar rüyada kabus, karabasan olarak ortaya çıkmaktadır, büyüden dolayı değil.

Babamla geçinemiyorum diyorsun; babanla neden geçinemediğini hiç merak ettin mi? Onun beklentilerini, isteklerini hiç sordun mu? Onu mutlu etmek için yeterli çaba sarf ettin mi?

Sonuç olarak söyleyeceğim; hocaları, büyücüleri ya da büyü bozucuları tamamen hayatınızdan çıkarıp, sakin kafayla olayları değerlendirip, sebep – sonuç ilişkilerini tespit etmelisiniz. Konulara bilimsel bakmaz, hocalarla uğraşmaya devam ederseniz hayatınızın perişan geçeceğine inanabilirsiniz. Lütfen düşüncelerinizi yazar mısınız?

“Rüyada Büyü Bozmak” için 3 yanıt

Neve

Sitemizde, yorumlar bölümünde başka sitelere çıkış linkine izin verilmemektedir.

Olaya profesyonel anlamda para kazanmak için değil de, insanlara yardımcı olmak, onları bilgilendirmek yönünden bakarsanız, göndereceğiniz makale ve yazıları yayınlarız.

Merhaba hocam ben bir rüya gördüm çok tuhaftı Banyoda dişlerimi fırçalarken alnımda tek bir göz olduğunu, daha sonra ise gözümün biri küçük diğerinin kapkara hatta 4 tane gözümün olduğunu, kafamdan kanlar indiğini gördüm. Korktum direk anneme kötü olduğumu söyledim hocaya gittik ve bana bir muska yazdı “yut bunu” dedi yuttum. Eve geldiğimde bir şey değişmedi, aksine daha kötü oldum, bir adam çıkıp geldi durumumu gördü “senin hemen kusman lazım” dedi, bir kaç insan daha vardı. Kustum, bir kurabiye çıktı, bütün yüzü gözü vardı, kırdı ve muska çıktı, adam okurken muskayı bir harf yanlış yazılmış tutmamış o beni kötüleştiğini belirtti. Ben biraz daha iyi hissetmeye başladığım an bir adamla göz göze geldim, tanımadığım bir adam ve gözlerine baktığım an banim gibi olduğunu gördüm. Ona bir şeyler olmaya başlamıştı, korktum ve uyandım, çok tuhaf ve ürkütücü bir rüyaydı, anlam veremedim, yorum yaparsanız teşekkür ederim şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir