Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Büyü Bozulması

Rüyada büyü bozulması neye delalettir?

Rüyamda bana büyü yapılmış ve üç bayanın bana yaptığı büyüyü bozmaya çalışan bayan ve bana büyü yapan üç bayandan ikisinin çocuklarıyla birlikte bir bodrum katlı evdeyken bana yapılan büyüyü bozmaya çalışıyordu karşımdaki bayan. Bana yapılan büyüyü bozmaya çalışan bayan bana cinlerimin olduğunu söyledi ve cinlerimi bana büyü yapan üç bayana musallat edecekmiş.

Rüyada büyü bozmak nasıl yorumlanır?

Sedef merhaba, rüyada kendine büyü yapılmış olduğunu görmek kişinin ibadetinde bir eksiklik işaret ederken kendine büyü yapılması aynı zamanda haram, hile, fesat, gıybet ve kem gözlere karşı uyanık olmanız gerektiğini, kimseye fırsat ve sırlarını vermemek, Allah’a sığınıp dualarını eksik etmeyip, bu kötülüklerden kendisini korumasını dilemesi gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada büyü bozmak, büyü bozduğunu görmek, büyü çözmek, büyü çözdüğünü görmek, büyüden kurtulmak, büyüden kurtulduğunu görmek uzun vadede sabit, düzenli, güvenli bir kazanç arzunuz olduğunu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada büyü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Büyü Bozulması” için 6 yanıt

Merhaba, rüyamda annemin yanında bir kadın vardı ve kadın “sizde büyü var” diyordu “ben bu büyüyü bozacam” falan dedi annem “yok” diyor “ne büyüsü” falan derken kadın annemin sağ elinin üzerine bir şeyler yazdı, sonra yazılar çoğaldı şaşırdık “gerçekten büyü varmış” dedik, sonra kadın “siz merak etmeyin ben bozacam” deyip gitti, bir süre sonra yazılar silinmeye başladı ama yazılar silindikçe içimizi bir huzur kaplıyor, bir yandan parlıyor bir yandan siliniyor yazılar sonra kimin yaptığı ortaya çıkıyor, bir komşumuz yapmış rüyada öyle çıktı. Yalnız bizim bu komşumuzla alıp veremediğimiz hiç bir şey yok neden o isim çıktı anlamadım. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Merhaba ben rüyamda köydeyim ve köyde abimin düğünü oluyor ve ben ordan uzaklaşıyorum ve nedenini bilmiyorum ama dedemin bahçesinde bir yer kazıyorum o sırada yanıma bi adam gelip yanımdaki poşete kalp karaciğer gibi küçük hayvan organları atıyor sanırsam tavşan organlarıydı ve gidiyor o sıra kazdığım yerde bir poşet buluyorum ve içinde 2 tane büyü içinde tavşan pisliği ve 2 tane birbirine dolanmış ip vardı ben felan ve nas surelerini okumaya çalışıp ipleri çözüyorum ama felak ve nası her okuduğumda karıştırıyorum sonra ipleri çözdükten sonra ordaki bütün her şeyi alıp götürüyorum ve uyanıyorum.
Bu arada özür dilerim ip 2 taneydi 2 side ayrı şekilde bir birine karışmış topak olmuş bir ipdi ve bu gün abimin kına gecesi var.

Meraba iyi günler bn rüyamda başkasının evine gidiyorum ve benim oğlum o evde durmuyor sürekli ağlıyor vale sonrasında tanımadığım yabancı bir kadın elin kömüre benzer siyah şeyleri aralıklı bir şekilde halı üzerlerine koyuyor sonra bu evde büyü var diyor ve bizim asla halının üstüne basmamiza izin vermiyor ve bnm oglumun ağlaması geçiyor rüyam bu kadar şimdiden teşekkür ederim

Merhaba ben Yılmaz, ruyada buyu bozuldugunu gormek ne anlama gelir? bilgilendirirseniz cok sevinirim, bir ses bana diyor ki “buyu bozuldu”, bu sizce ne anlama geliyor?

Yılmaz selam, senin rüyanın temel unsuru büyü bozulması değil, gaipten ses duymaktır. Çünkü sen büyünün bozulduğunu görmüyorsun sadece bir ses duyuyorsun. Bu konuda gaipten ses duymak sayfası ilgini çekebilir.

Hz Aişe büyü yapan bir kadın vardı Hz Ömer Kur’an’da sözcükler söyleyip büyü bozuyordu lakin uyanırken seni Rabbinin huzurunda uykuda Rabbinden uzaklaştırıyor diye duydum sonra kitlendim bir süre uyanamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir