Rüyada Büyü Görmek

Rüyada büyü görmek neye işaret eder?

Rüyada büyü görmek ya da büyü ile ilgili herhangi bir şey görmeniz genel anlamda içinde bulunduğunuz sıkıntı ve umutsuzluğu işaret eder. Rüyada büyücü görmek, büyü yapmak, büyü yaptırdığını görmek veya rüyada kendisine büyü yapılmış olduğunu görmek, büyücülük genellikle iyiye yorumlanmaz. Ya içinde bulunulan sıkıntıları veya gelecek sıkıntılı günleri, olayları haber verir. Gerçek hayatta da büyü umutsuzluk, çaresizlik, cahillik ya da kötülük ifadesi olup, umudunu kaybetmiş, kendini çaresiz hisseden, yeterli bilgiden yoksun ya da birine kötülük etmek isteyen kişiler büyü ile ilgilenmektedir ve tüm toplumlarda bu böyledir.

Rüyada büyü yapmak ne demektir?

Rüyada büyü yapmak veya büyü yaptığını görmek uyanık yaşamda kimi sıkıntılar içinde olduğunuzu ya da borcunu ödemekte sıkıntıya düştüğünüzü, sıkıntıdan kurtulmak istediğinizi ancak yararsız şeylerden, kişilerden medet umduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda Allah yolundan ayrılıp, yanlış yollara saptığını, haram şeylere bulaştığınızı ya da el uzattığınızı, işlediğiniz günahlar sebebiyle işlerinizin hep yolunda gitmediğini ancak hala bunlara devam ettiğinizin ifadesidir. Büyü yapmadığı halde büyücü olmakla suçlanmak, helal kazancınızı kıskananlar var demektir. Çevrenizde size dost görünen bu kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olmalı, hiçbir sırrınızı bunlara açmamalısınız manası taşımaktadır.

Rüyada büyü yaptırmak neye işarettir?

Rüyada büyü yaptırmak yahut birine büyü yaptırdığınızı görmek gerçek yaşamınızda bir durum, ilişki, ya da sorumluluktan kaçmak istediğinizi ifade eder. Büyü yaptırmak, aynı zamanda normal yollardan elde edemediğiniz kimi arzularınıza ulaşmak için her şeyi yapmayı aklınızdan geçirdiğinizi ima edebilir. Böyle bir durum varsa kesinlikle bu yolları denemeyin anlamı taşır. Kendini başkasına beğendirmek amacıyla büyü yaptırdığını gören, rüyayı gören kişinin önce kötülüklerden uzaklaşması, arınması, olumsuz düşünme durumundan bir an önce çıkıp, her şeyi pozitif düşünmeye başlamakla zaten istediklerinin gerçekleşeceğini gösterir.Rüyada büyücü görmekRüyada büyücü görmek nasıl yorumlanır?

Büyücü, büyü yapan birini görmek gerçek yaşamınızda kimi şeylere farklı bir açıdan bakmanız gerektiğini, sorunlara değişik açılardan yaklaşmanız ve başarılı bir ilerlemeye ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bu rüya sahip olduğunuz düşünce sisteminin eskidiğini artık işinize yeteri kadar yaramadığını, bu yüzden zaman ve para kaybettiğini ifade edebilir. Büyücü ile konuşmak, büyücüyle konuştuğunu görmek, sihirli yaratıcılık ve merak huyunuzu simgeler. Rüyada büyücü olmak, büyücü olduğunu görmek, başkasına para karşılığı büyü yapmak, aldatma, kötülük ve ihanet simgesidir. İsteklerinize ulaşmak için el altından, hileler yoluyla kimi şeyler yapmayı aklınızdan geçirdiğinizi işaret eder.

Rüyada kendine büyü yapıldığını görmek neye yorulur?

Rüyanızda size büyü yapıldığını gördüyseniz bu ibadetinde bir eksiklik işaret ederken kendine büyü yapılması aynı zamanda haram, hile, fesat, gıybet ve kem gözlere karşı uyanık olmanız gerektiğini, kimseye fırsat ve sırlarını vermemek, Allah’a sığınıp dualarını eksik etmeyip, bu kötülüklerden kendisini korumasını dilemesi gerektiğini temsil etmektedir. Yapılan büyünün sizi etkilediğini görmüş olmanız sahip olduğunuz güzel değerleri çekemeyenlerin çok olduğu ile tabir edilir. Mümkün olduğu kadar elinizdeki güzellikleri kıskanç, dedikoducu, gıybetçi, iki yüzlü, kötü kalpli kişilere göstermeyin, iyi niyet ve temiz kalpliliğinizi kendinize ve gerçek dostlarınıza saklayın olarak yorumlanır. Yapılan büyünün kendini etkilemediğini görmek, çevrenizdeki kimi kişilerin sizin iyi niyetli yardımsever dürüstlüğünü kullanmak istediklerini, şahsi menfaatleri için sizi zor duruma sokmaktan çekinmediklerini ancak size zara veremediklerine delalet eder.

Rüyada büyü bozmak neye delalettir?

Büyü bozmak, büyü bozduğunu görmek, büyü çözmek, büyü çözdüğünü görmek, büyüden kurtulmak, büyüden kurtulduğunu görmek, uzun vadede sabit, düzenli, güvenli bir kazanç arzunuz olduğunu simgelerken, birinin sizi kandırmaya çalıştığını, doğru olmadığını bildiğiniz bir şeye sizi inandırmaya uğraştığını ve ona karşı dirayetli davranıp buna fırsat vermemenizi tavsiye eder. Bu rüyayı gören kişinin kendini gereksiz hırsa kaptırmaması halinde geleceğinin parlak olduğu söylenir.

Rüyada sihirli halı görmek ne demek?

Sihir halı görmeniz ya da böyle bir halıya binmek, bindiğini görmek, hayatın karmaşasına, kaosuna, heyecan ya da paniğine kapılmadan, sakin bir düşünme metoduyla hayatınızı planlayarak önünüzdeki engellerin üstesinden geleceğinize yorumlanır. Bu hoş bir rüya olup, geren kişinin kendini iyi hissetmesini, rahatlamasını sağlar. Sihir yapmak, sihir yaratıcılık ve mükemmelliği ifade eder, insanları mutlu etmek, eğlendirmek için yapılırsa kişisel gelişim yolunda önemli bir mesafe aldığını gösterir. Ancak rüyada sihir kişisel çıkar için yapılıyorsa gerçek hayatınızda yanlış yolda olduğunuzu gösterir, kimi problemlerin çözümü için değişik bakış açılarını kullanmanız gerektiğini anlatır.

Rüyada büyülü olmak nasıl tabir edilir?

Büyülü yani doğaüstü yeteneklere sahip olduğunu görmek, kimi bilgelik özelliklerinizi günlük hayata uygulamak gerektiğini ifade eder. Rüyada büyülü birini görmek, etrafınızda sizi çekemeyen birilerinin olduğunu işaret eder.

10 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir