Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Büyü Malzemesi Görmek

Rüyada büyü malzemeleri neye işarettir?

Rüyada evimdeyim ama kendi evim değil, rüyamda benim imiş fazla uzatmayayım eşimin eski eşini görüyorum, o anda tanışıp kaynaşıyoruz ve ben eve gittiğimde ceviz sarılmış birkaç minik nesne ve saç kılı gibi büyü malzemesi görüyorum ve birini onu koyarken yakalıyorum, bu kişi ufak bir kız çocuğu bana çok öfkeli, o anda kayın validem geliyor bana yardımcı olmak için o da saldırıyor, bende bağırıyorum “büyü yapıyorlar bize yetişin” diye ve büyünün o gün koyulduğunu öğreniyorum, eşim geliyor, herkes oraya toplanıyor, kimseden ses çıkmıyor bir tek ben haykırıyorum ve çok korkuyorum büyünün bizi etkilemesinden.

Rüyada büyü malzemesi görmek tabiri

Sevim merhaba, gerçek hayatta da rüyanızdaki gibi büyü konusunu kafanıza takıyorsanız işiniz zor, Allah yardımcınız olsun.

Rüyada büyü malzemesi görmek kötülük, tehdit, büyü anlamlarını simgeler. Etrafınızda size kötülük yapmak isteyen bir kimseye, manevi ve ruhsal sıkıntı içinde olmaya, garip durum ve halleri ifade eder.

Rüyanızda kendine büyü yapıldığını görmek, ibadetinde bir eksiklik işaret ederken kendine büyü yapılması aynı zamanda haram, hile, fesat, gıybet ve kem gözlere karşı uyanık olmanız gerektiğini, kimseye fırsat ve sırlarını vermemek, Allah’a sığınıp dualarını eksik etmeyip, bu kötülüklerden kendisini korumasını dilemesi gerektiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Büyü Malzemesi Görmek” için bir yanıt

rüyamda başka bir evde gece tuvalete gidiyorum ve gece tuvalette simsiyah bir bebek ayakta bana bakıyor ve etrafı çok pis ve büyü malzemeleriyle dolu ve gorunce bagirarak küçük abdestini yapıyorum ve uyanıyorum bu nedir hayirmi şer mi yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir