Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Büyü Ve Cin Görmek

Rüyada büyü ve cin ne demektir?

Rüyamda eski sevgilimi gördüm, onunla babamı tanıştırıyordum, ondan sonrasında onu hiç görmedim ama olaylar başladı birden arkadaşlarımın yanındayken sol kolumun içinde silındır bıçımınde bısı belırdı o büyüdu büyüdu ve cildimden patladı, içi kendılıgınden kan dolu bir tüptü, sonra benı cinci ıkı tane hocanın onune oturttular ama sankı bızım bıldıgımız hocalardan degıllerdı, beyaz sakallı fılan yanı ıkısıde takım elbıselı ıkısı de esmer ve genctıler, bana yapılan büyüyü ve ıcıme gıren cini cıkartmak ıcın gelmıslerdı.

Bana kağıtlarda yazı gösterdıler ve bişıler okudular, o harflerı sımgelerı kısmen hatırlıyorum, canımın bıraz yandıgını, hocaya bagırdıgımı, onunda “bunlar gerçek degıl, gelecekte olacaklar gozukuyor, onun ıcın dayan” dıyor.

Sonra bırden altınsarısı olan kum dolusu bır yere dusuyorum, yıne kolumda kan tuplerı belırıyor ve kumun altından bıraz korkunc bır kadın bacagımdan tutup etımı ısırıyor ve etım kopuyor, kacıyorum ondan. Sonra kurekle kafasına vuruyorum vuruyorum hic bısı olmuyor ona, vazgecıyorum ve sacı sarı olan benden nefret eden bır kadın belırıyor, tum bu seylerı o yaptırmıs oluyor. Onunla bırlıkte 3 tane daha kadın var, ben bembeyaz bır yatakta yatarken basımda konusuyorlarken bu kadını net olarak goruyorum ama ben kurtuluyorum bu durumdan, çünkü en son teyzemle ve kucuk ogluyla aynaya bakıyorum bıraz zayıfladıgımı ve degıstıgımı goruyorum ve cıkıp gıdıyoruz. 19 yaşında bekar bayanım.

Rüyada büyü ve cin görmek yorumu

Mesajınızdaki imla hatalarını düzeltmeye sabrım ve zamanım yetmedi, bu haliyle yayınladım. Rüyanız hakkında bilgileri aşağıdaki sayfalarda bulabilirsiniz.
büyü rüya tabirleri sayfası,
cin görmek açıklaması.

“Rüyada Büyü Ve Cin Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir