Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Büyü Yaptığını Görmek

Rüyada büyü yapmak neye işaret eder?

Rüyamda abimin ve eşinin bizim mahallenin aralarında dolaşarak ellerinde siyah deriden bir büyü muskası olduğunu, biz şimdi büyü yaptırmaya gidiyoruz dediklerini gördüm. Bu rüyadan önce onlara hiç bir şey yapmadığım halde ben abimin evine gittiğimde onlarla aramızda diyalog yoktu kötüydü. Yengem bana zulüm ediyordu, bana gıcık davranıyordu. Bu gördüğüm rüya bana gerçek gibi geldi, hani acaba bana kötülük düşünüp de zarar vermeye çalışmış olabilirler mi kendi aralarında anlaşıp da? onlara bunu pek konduramıyorum ama.

Rüyada büyü yaptığını görmek yorumu

Rüyada büyü yapmak genel olarak iki şeyi işaret eder. Birincisi kişinin maddi sıkıntılar çektiğini ve borcunu ödemekte sıkıntıya düştüğünü gösterebilir ikincisi ise içinde olduğu bazı sıkıntılardan kurtulmak istediğini ancak yararsız şeylerden, kendine faydası dokunmayacak kişilerden medet umduğunu gösterir.

Rüyada büyü yapmadığı halde büyücü olmakla suçlanmak helal kazancınızı kıskananlar var demektir. Çevrenizde size dost görünen bu kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olmalı, hiçbir sırrınızı bunlara açmamalısınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada büyü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Büyü Yaptığını Görmek” için 4 yanıt

Rüyada komşunun büyü yaptığını görmek
Bir aksam üzeri ananemlerin bahçede dayım ve ananem otururlarken ananemi ziyaret etmek için bende ananemlere geliyorum. Bahçeye girdiğimde ananem sinirli bir şekilde arka komşusuna bağırıyordu. Noluyor diye sorduğumda ananem koşunun büyü yapıp muskaları bizim bahçeye attıklarını söylüyor. Daha sonra dayım, ben ve ananem bahçede otururken bir muska benim önüme düşüyor, bende eğilip tam muskayı alıp atacak iken dayım “dokunma” diye bağırıyor ama ben yine de dokunuyorum ve dokunduğum anda muska açılıyor ve içinden kırık iğne parçaları çıkıyor ve elime batıyor, kafamı kaldırıyorum karşımda siyah bir öküz var, öküzle göz göze geldiğimizde öküzün gözleri kırmızı oluyor ve kafamı yan tarafa çeviriyorum, anneanemin köpeğinin de gözleri de ben bakınca kırmızı oluyor, benden başka kimse öküzün ve köpeğin gözlerinin kırmızı olduğunu görmüyor, daha sonrada uyandım zaten. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz.

Rüyada kendine büyü yapıldığını görmek, ibadetinde bir eksiklik işaret ederken kendine büyü yapılması aynı zamanda haram, hile, fesat, gıybet ve kem gözlere karşı uyanık olmanız gerektiğini, kimseye fırsat ve sırlarını vermemek, Allah’a sığınıp dualarını eksik etmeyip, bu kötülüklerden kendisini korumasını dilemesi gerektiğini temsil etmektedir.
Rüyada muska görmek, gizemli, mutlu olacağınız çok güzel bir haber alacağınıza işaret eder. Bu haber sonucu rüyayı görenin işleri ve yaşamı yoluna girip, arkasında mutlu ve sağlıklı bir yaşam süreceğine delalet eder.
Rüyada kırmızı göz görmek, bu rüya genellikle korku, kabus, karabasan, cin, şeytan, yaratık, varlık, uzaylı rüyalarında görülmekle birlikte asıl anlamı enerji, canlılık ve seni seviyorum ifadesidir. Karşınızdaki kişinin size derin bir sevgi beslediğini simgeler.

Rüyamda çok yakın arkadaşıma gidiyorum ve bana rızık ve bereket açmak için büyü yaptırıyorum. Bana bişeyler söylüyor ve bende tekrarlıyorum. Ama ne söylediğimi hatırlamıyorum. Sonra kucağına kafamı koyuyorum Şağ yanağıma su döküyor ve oldu diyor. Bende mutlu oluyorum. Üstümde siyah bol ve yeni güzel bir elbise ayaklarımdada güzel ve yeni siyah Botlar elbisemin üstündede mavi kot bir gömlek görüyorum. Sonra mutlu bir şekilde ayrılıyorum oradan

Rüyamda annemde salonda oturuyoruz.Arkamızdaki duvar arapça dualarla kaplı ama üstü boyalı , bana bir kagıt veriyorlar yıllardır geçemediğim tek dersimi bu kagıt vesilesi ile geçecegimi söylüyorlar.O anda kagıdı elime aldıgımda 42 bin yazısını hatırlıyorum.Daha sonra uyandım fakat uyudugumda rüya devam etti.Annemle yine salondayız o boyalı olan dualar açılmaya başlıyor ve tamamen beliriyor.Duvardaki duaların başlangıcı ”Bismillahirrahmanirrahim” degil yine B ile başalayan başka bir şey yazıyor.Ve o anda uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir