Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Büyük Abdest görmek

Rüyada büyük abdest görmek ne demektir?

Rüyada büyük abdest görmekRüyamda tuvaletin kapısında eşimi bekliyorum. O kadar sıkıştım ki büyük abdestimi sonunda tutamayıp ayaktayken altıma yapıyorum. Affedersiniz öyle boşalıyor ki nasıl yaptığımın bile farkına varamıyorum. Bakıyorum küçük bir kilimin üzerinde ama çok fazla. Nasıl temizleyeceğim derken kilimi toplayıp atmak için alıyorum.

Rüyama yanıtlarsanız mutlu olurum, rüyada büyük abdest yapmak neyi gösterir? Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada büyük abdest görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada büyük abdest yapmak, rüyada büyük abdest yaptığını görmek hayatınızda istemediğiniz veya gereksiz yönleri ortadan kaldırmak anlamına gelir. Yeni bir başlangıç anında eski alışkanlıklardan kurtulmak için çareler, yollar aradığınızı gösterir. Rüyada büyük abdest yapan birini görmek ya da birisinin büyük abdestini yapması gördüğünüz kişiyle olan yakınlığınızı göz önüne alarak ondan dolayı üzerinize gelen kimi yükler olup olmadığını gözden geçirmelisiniz şeklinde açıklanır. Eğer var ise onu simgeler, böyle bir durum yoksa üstünüze yeni gereksiz sorumluluklar almamak için uyanık olmanız gerektiğini temsil eder.

Büyük abdest yapmak insan dışkısının dışarı atılması eylemidir. Rüyada tuvalet yapmak, rüyada sıçmak, kaka yapmak, dışkı yapmak, sıçtığını görmek, kaka yaptığını görmek, dışkı yaptığını görmek büyük abdest bozmak anlamındadır. Rüyada büyük abdest yapmak, büyük abdest yaptığını görmek, tuvaletini yapmak, sıçmak, sıçtığını görmek rüya açıklaması için lütfen rüyada bok görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Büyük Abdest görmek” için 6 yanıt

Rüyada büyük abdestini yaptığını görmek
Ben rüyamda camiye hocanın hemen arkasındaki safta hocanın arkasına büyük abdestimi yaptığımı görüyorum ve orada cami hizmetlisi sanırım temizlikçi bir adam var ve o temizlemeye başlıyor orayı ve dönüyorum ki temizlemiş, biraz ve az bir şey kalmış, bende vileda ile kovaya bandırıp elimi ıslatıp taharet alıyorum, sonra o temizleyen adama peçete veriyorum ve yardımcı olmaya çalışıyorum temizlemesine, bu arada babamda geliyor oraya. Şimdiden teşekkür ederim, Allah cümle ümmetten razı olsun.

Rüyada ölmüş babanın büyük abdest yaptığını görmek
Ben babamı 2 ay önce kaybettim ve her gece rüyama giriyor, benden para istiyor, özellikle 20 tl, “ne yapacaksın diye” soruyorum, “sadaka vereceğim, belki iyileşirim” diyor babamı kanserden kaybettim, Şimdiden teşekkürler.
Başka bir gecede babamı büyük tuvaletini yapmış görüyorum bana “gel bak tuvaletimi yaptım” diyor bu ne anlama geliyor?

Rüyada buzdolabında büyük abdestini yaptığını görmek
Dün gece rüyamda acayip bir şey gördüm, rüyada buzdolabında kaka yapıyordum, ne demek, şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada leğene büyük abdest yapmak
Bir temiz su dolu leğen içinde çıplak, bacaklarım dışarıda oturuyorum, Büyük abdest yapmıştım ama kakamı görmüyorum. Eşimde sandalyede yan tarafımda bana uzanarak beni öpüyor, bu neye işarettir?

Rüyada koltuğa sıçtığını görmek
Rüyamda oturduğum koltuğa büyük abdestimi yaptım, bunun manası nedir?

Rüyada yere sıçtığını görmek
Rüyamda büyük tuvaletimi bir akrabamızın tuvaletinde klozete değil de yere yapıyorum, sonrada peçeteyle alıp klozete atıyorum, ev sahipleri görmüş olabilir. Bu ne demektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir