Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Büyük Abdesti Yapmak

Rüyada Büyük Abdest Ne Demek?

Merhaba, rüyamda en yakın arkadaşım büyük abdesti yaptıktan sonra poposunu yıkamıyor ve altını yıkamadığı için poposunda büyük abdest kalıntıları kalıyor. Rüyada bir şekilde arkadaşımın poposunu temizlediğimi görüyorum ama aynı zamanda altını yıkamadığı için arkadaşıma kızıp onu ayıplıyorum.

Arkadaşımın poposunu tuvalet kağıdı ile temizlemeye çalışırken elime büyük abdestinin gelmesinden rahatsız oldum, elime kaka bulaşmasından iğrendim ve o an uykudan kalktım. Rüyamı yorumlamanızı rica eder, teşekkür ederim. 17 yaşında lise öğrencisi kızım, rüyadaki kişi ise okuldaki en yakın arkadaşım idi.

Rüyada Büyük Abdestini Yapmak Tabiri

Sinem merhaba, bu son derece farklı rüyayı bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada büyük abdestini yapan birini görmek görülen kişi ile olan yakınlığınız göz önüne alınarak yorumlanır ve o kişiden dolayı  üzerinize gelen bazı gereksiz yükler olduğunu temsil eder. Lütfen düşünün; o arkadaşınız size yük oluyor mu? Eğer size yük getiriyor ise bu rüya onu simgeler, böyle bir durum yoksa üstünüze yeni gereksiz sorumluluklar almamak için uyanık olmak gerektiğini temsil eder. Bakınız büyük abdest rüya tabiri sayfası. Rüyada başkasının büyük abdestini temizlemek kişinin maddi anlamda ferahlamasına delalet eder. Bu iki konu bir arada değerlendirilirse o kişi size şu anda yük olabilir ancak belki de sonunda bunun ferahlığını yaşayacaksınız.

Rüyada tuvalet kağıdı görmek rüya sahibi insanın bazı duygusal patlamalar yaşadığını ancak bu patlamaların geçmekte olduğunu ifade eder, iyileşmeye için hazır olduğunuzu gösterir. Tuvalet kağıdı kullandığını görmek kendinizi duygusal olarak mağdur hissettiğinizi veya başkasının kişisel alanını ihlal ettiğinizi ifade eder. Rüyada bir şeyden iğrendiğini görmek rüya sahibi kişinin bir kendi yönünün kabul etmediğini ancak buna karşılık o yönünü kendisinin de onaylanmadığını gösterir.

“Rüyada Büyük Abdesti Yapmak” için 2 yanıt

İyi günler iki gündür aynı rüyayı görüyorum. rüyamda kalabalık ortamda pantolonuma ve yerlere büyük abdestimi yapıyorum, ellerim ve üzerim hep pislik oluyor. Bu neye delalettir? yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler.

Rüyada büyük abdestini ortalığa yapmak iyiye yorumlanmaz. Hastalık, insanlardan çıkar elde etmek, kolay yollardan para kazanmak anlamlarına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bok görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir