Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Büyük Abdestini Çamaşırına Yaptığını Görmek

Rüyada çamaşırına büyük abdestini yaptığını görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda büyük abdestimi tuvalette olmama rağmen iç çamaşırıma yapmıştım. Ayağa kalktım ve tuvaletin içine atmaya çalıştım ama tuvaletin alt kısmına bulaşarak yere düştü. (Çok affedersiniz ama) çok açık renkli bir büyük abdest idi.

Ben 18 yıllık evliyim. Eşimden boşanma aşamasındayım. Eşimi çok seviyorum ama o kesinlikle tekrar benimle beraber olmak istemiyor. Ben genelde rüyalarımı hatırlamam ama bu o kadar net olarak halen gözümün önündeki bu nedenle size sormak istedim. Cevaplarsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar. Rüyanın unsurları: büyük abdest, iç çamaşırı, tuvalet.

Rüyada büyük abdestini çamaşırına yaptığını görmek tabiri

Rüyada büyük abdest yapmak veya büyük abdest yaptığını görmek hayatınızda istemediğiniz veya gereksiz yönleri ortadan kaldırmak anlamına gelir. Yeni bir başlangıç anında eski alışkanlıklardan kurtulmak için çareler, yollar aradığınızı gösterir. Büyük abdestinin çamaşırınıza bulaşması ise aradığınız çareyi bulamadığınızı simgeleyebilir. Rüyada büyük abdestini yapmak konusunda detaylı açıklama rüyada bok görmek sayfasında bulunmaktadır.

“Rüyada Büyük Abdestini Çamaşırına Yaptığını Görmek” için 3 yanıt

Ruyamda altima buyuk tuvaletimi kaciriyorum altim baya bir pisleniyor sonra tuvalete gidip temizlenmeye gidiyorum, tuvalette karisik kizli erkekli. Neyse once klozate oturuyorun orayi batiriyorum daha sonra normal tuvalete geciyorum ordada baya diski yapiyorum, yaptikcada rahatliyorum.sonra kendimi temizleyip cikiyorum.erkek arkadasinda kapida beni bekliyo peçete falan getiriyor.

Rüyamda kendi büyük abdestimin üstüne su döküp gitmesini sağlıyorum. Ama tuvaletimi yaptığım anı görmedim. Birde aynı tuvalette ki tuvalet kocaman. Elimde deri sandaletlerim var ama başka bir terlik giyiyorum çok buyuk geliyor, çıkarıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ruyamda farkinda olmadan altima cis yapip sonra tuvalete gittigimde hepsi pis ve tasmis olup, bir tanesine girdigimde yere cisimi yapip o anda kilozetteki yapiskan birsey ic camasir yapisip camasirimi cope atiyorum ne demek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir