Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Büyük Asa Görmek

Rüyada büyük asa görmek neye delalet eder?

Merhabalar, yaklaşık 2 yıl önce etkisinden hala kurtulamadığım bir rüya gördüm. Rüyamda X din adamları ile birlikte bir kilisedeydim. Ortada büyük bir asa duruyordu ve o asayla ilgili bir ayin düzenleniyordu. Bir başka asa daha varmış. Bu asa da, Y dinindekilerin elindeymiş. İki asanın bir araya gelmesi, kıyametin kopmasına neden oluyormuş. X’lerin istemediği, Y’lerin ise
uğruna mücadele ettiği amaç, Dışarıda pek çok insan toplanmış sonucu bekliyormuş. Dışarıdaki insanlardan bir tek ben içerideymişim. Nihayet Y’ler başarıyorlar ve diğer asayı da içeri
sokuyorlar. İki asa karşı karşıya geliyor, muazzam bir ışık ortaya çıkıyor.

Sonuçta bir şey olmuyor ve ben hayal kırıklığı ve kıyamet kopmadığı için rahatlamayı birlikte yaşıyorum. Asalardan birisinin Hz. Musa’nın asası olduğunu hatırlıyorum. Diğeri de tarihsel ve dinsel bir öneme sahipmiş ama kime aittir, bilmiyorum. Normalde rüyalarımı kendim yorumlamaya çalışırım ama bu rüya ile ilgili herhangi bir yorumda bulunamıyorum. Sadece bir anlamı olduğuna inanıyorum ama tabirini yapabilecek bir ehline de denk gelemedim. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

Not: Dinlerin isimlerini X ve Y olarak yazmayı uygun buldum. 18 Mayıs 2012, 19:29

Rüyada büyük asa görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz ruh halini simgelemektedir. Bu ruh haline göre bir seçim yapma durumundasınız ve yapacağınız seçim güç, iktidara kavuşmak ile bu güce kavuşmak için kimlerle işbirliği yapmanız, kimin desteğini istemeniz / almanız konularını içermektedir. Rüyanız sonunda karar vereceğinizi / verdiğinizi – Y lerin yolunu tercih ettiğinizi / edeceğinizi işaret ediyor. Umarım sizin için hayırlısı olmuştur / olur. Lütfen rüyada asa görmek sayfasını da inceleyin.
Not 2 yıl önceki bir rüya olduğu için açıklamakta zorlandım. Lütfen düşüncelerinizi yazar mısınız?

“Rüyada Büyük Asa Görmek” için bir yanıt

Uzun asaya tutunmak
Merhaba yine ben, ilginç bir rüya gördüğümde aklıma direk sizin siteniz geliyor çok memnunum açıkcası. Başarılarınızın devamını diliyorum ve rüyama başlıyorum. Bu rüyamı yaklaşık 1 ay önce gördüm ve o kadar etkiliydi ki hafızamdan halen silinmedi. Rüyamda kız arkadaşım ve ben akşam vakti bir düğün organizasyonuna katılmak üzere dışarıya çıkmışız, salonun kapısında beklerken birden bir bulut geliyor ve arkadaşım ve beni alıyor. Gözlerimi açtığımda ise dünyanın üzerinde oturuyorum, etraf zifiri karanlık, ayaklarım boşlukta, o kadar korkuyorum ki düşeceğim diye. Etrafıma bakıyorum bütün gezegenler yan yana ve üzerilerinde büyük bir kitle, insana benzemiyor king kong gibi büyük bir şey, bakıyorum ağzından parçalar çıkartıyor. Sonra önüme dönüyorum, yine düşeceğim endişesiyle gözlerimi kapatmak istiyorum, ileriden beyaz bir bulut geliyor, yaklaşıyor tam başımın üstünde duruyor. Başımı yukarıya kaldıramıyorum, bir güç engelliyor sanki, sonra başım önde eğik bir ses geliyor “derinden korkma” diyor, bana “ne istersen benden iste” diyor ve elime bir asa veriyor, asa o kadar uzun ki sanki yer yüzüne değiyor ve ben o asaya tutunuyorum, sonrada uyanıyorum. Uyandığımda sabah ezanı okunuyordu ve benim içimde anlatılmaz bir huzur vardı. Çok merak ediyorum bu rüyamın yorumunu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir