Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Büyük Aydınlık Asansör Görmek

Rüyada büyük aydınlık asansör görmek neye işarettir?

Yeniden merhaba; Yine asansör. Bu kez neredeyse 20 kişilik, büyük, içi çok aydınlık ferah. Asansöre bindim (kaçıncı kattayım bilmiyorum) ve Z katına gitmek istiyorum ancak katların numaralarında Z yok. Z ye gitmek için 8 e bastım. Asansörde bir kaç bayan daha vardı. Tek tip kıyafet giyinmişler, hostes / satış temsilcisi gibi. Hepsi beyaz gömlekli, lacivert yelek ve etekli boyunlarında kırmızılı beyazlı fular.

Bir tanesi kumral – sarışın arası açık tenli at kuyruklu saçı, asansörün içinde, karşımda sandalyede yan oturmuş ayak ayak üstüne atmış sigara içiyordu. Diğerleri de onunla sohbet halindeydi, aralarında gülüyorlardı. Katları çıktıkça teker teker indiler. Kapının her açılışında geniş pırıl pırıl zemini olan mekanlar gördüm. Çok katlı bir migros AVM benzer bir yerdi. Ben aşağı inemedim. 32-33 gibi katlara çıktım. En sonunda sandalyedeki bayan kaldı. Bana bakıp tebessüm etti ve rüya bitti. Esenlikler diliyorum, Saygı ve sevgilerimle. Desert’in rüyası. 01 Eylül 2012 14:50

Rüyanın ana unsurları: asansor, asansöre binmek, asansorle çıkmak, Tek tip kıyafet, hostes kıyafeti, satış temsilcisi, beyaz gömlek, lacivert yelek, etek giymek, kırmızı beyaz fular, kumral bayan, sarışın bayan, at kuyruğu saç, sigara içmek, geniş mekan, pırıl pırıl zemin, çok katlı bina

Rüyada büyük aydınlık asansör görmek yorumu

Desert merhaba, uzun yıllardan beri sitemiz takipçisi birisi olarak inanıyorum ki rüyanızın çok çok güzel şeyler anlattığını fark etmişinizdir.

Rüyada asansör geniş rızka, yükselmeye, büyümeye işarettir. Rüyasında asansör gören çok yakın birisinden maddi destek görür, rahata erer. Rüyada asansöre binmek, başarının işaretidir. İş hayatınızda yükselecek, bol miktarda para kazanacaksınız anlamını taşır. Rüyada asansör ile yukarıya çıkmak: huzur, sağlık, mutluluk, bol kazanç işaretidir. Rüyada asansör ile aşağı indiğini görmek içinde bulunduğunuz sıkıntıdan yakında kurtulacaksınız demektir.

Rüyanızın ilk bölümünde geçen konuların anlamı yukarıdaki cümlelerde saklı. Burada en önemli konu Z – zemin kat düğmesini bulamamış olmanız. Bana göre bu, gerçek yaşamınızda kimi iniş çıkışlar yaşamakta olduğunuzu ancak kesinlikte tabana inmeyeceğini ( Türkçe kelimeler tam yetmiyor, yani bulunduğunuz statü, yaşam standardı seviyenizde bulunduğunuz durumdan geriye gitmeyeceğinizi ) simgelemektedir.

Asansördeki bayanlar ve onların kıyafetleri, size formal ilişkilerin olduğu ( kurumsal yapı ) bir ortamda bulunacağınızı, bu kurumsal yapıda insanlarla karşılaşıp, tanışacağınızı ya da o ortamda çalışacağınızı işaret edebilir.

Rüyanın geri kalan unsurları da kesinlikle pozitif işaretler vermektedir. Rüyanızdaki geniş pırıl pırıl zemini olan mekanlar çok iyi şeyler, ferahlık, huzur ifade etmektedir.

Gördüğünüz rüyadaki tek negatif unsur, asansörde sigara için kadındır. Sigara içen birini görmek günlük yaşamınızda sık sık ihtilaf çıkaran, isyankar davranışlar gösteren birinin sizi rahatsız ettiğini, edeceğini ifade eder. Böyle insanlar hemen hemen her yerde karşımıza çıkabilmekte, onlardan uzak durmakta yarar olmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asansör görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Büyük Aydınlık Asansör Görmek” için bir yanıt

Değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ediyorum. Dediğiniz üzere, uzun süredir severek takip ediyorum sitenizi, yazmadığım ancak kendi kendime anlam bulmaya çalıştığım rüyalarıma karşılık ararken de sitenizdeyim. Anlam araştırmasında kelimelere bakınca, başka sayfalarda tam aksi açıklamalarla karşılaşınca aklım bulanıyor açıkçası. Ancak yorumunu yaptıklarınız çıkıyor. Sitenize destek olmak adına arkadaşlarımı yönlendiriyorum, aile ve yakınlarıma da anlatıyorum, üye olup yazanlarda var, sadece anlam bakanlar da. Çalışmalarınızda başarılar, esenlikler diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir