Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Büyük Bir Göl Görmek

Rüyada büyük göl görmek neye delalettir?

Rüyada büyük göl görmekMerhaba. Rüyamda büyük bir göl gördüm. Aramızda şeffaf bir zar mı desem -cam değildi- yumuşak bir şey vardı. Sanki göl bir ekranın arkasındaydı. Göl karanlıktaydı, birkaç sinek vardı. Yakın tarafını kirli gördüm. Ama ufukta kızıl bir güneş vardı. Sonra pis olan tarafın da temiz olduğunu fark ediyorum. Ben gölü bir odadan izledim. Benim bulunduğum yer aydınlık. Teşekkür ederim. 32, Kadın, Evli, Çalışıyor

Rüyada büyük bir göl görmek tabiri

Rüyada göl görülmesi mutlu olacağınız ve bu mutluluğu sevdiklerinizle paylaşacağınız günlerin yaklaştığı anlamına gelir. Gölün büyük olması bu mutluluğun da büyük olacağını temsil eder. Ancak göl ile aranızda anlattığınız şekilde bir engel olması sizin bu mutluluğa kavuşmak için aşmanız gereken çok küçük bir engel, anlamanız gereken kolay bir konu ya da bilmeniz gereken basit bir şey olduğunu anlatmaktadır.

Gölün karanlıkta olması sizi mutlu edecek bu gelişmeler konusunun şu anda bilinmediğini yada ortada olmadığını temsil ederken görülen bir kaç sinek ise rüyayı gören kişinin etrafında asalak olarak yaşamayı alışkanlık yapmış bir kaç kişi olduğunu ve bu kişilerin onun iyi niyetini suistimal edip onu sömürdüklerini ifade ederken artık bu durumun rüya sahibi kişiyi fazla rahatsız etmeye başladığını temsil eder.

Ufuktaki kızıl güneş sonucu pis görünen tarafında temiz olduğunu görmeniz, hakkınızda bir aydınlanmayı, uyanışı, bazı gerçekleri fark edeceğinizi ve büyük ihtimalle çevrenizdeki asalaklardan kurtulup daha huzurlu olacağınızı anlatmaktadır.

“Rüyada Büyük Bir Göl Görmek” için 2 yanıt

Göl kenarında Fatih Sultan Mehmet’i görmek
Gölün kenarındaydım, karşımda Fatih Sultan Mehmet ve muhafızları vardı, arkamda 10 kadar kadın vardı. Fatih Sultan Mehmet bana “ben ölünce hazinemi buraya getir” dedi. O anda kadınlardan biri hazineyi bulduğunu söyledi. Etraf karardı Fatih Sultan Mehmet öldü. Tam önümde 1 ışık süzmesi belirdi, ışık süzmesi görkemli bir tahtı aydınlatıyordu. Tahta doğru yürüdüm. Düşündüğümden çok yüksekti oturmakta zorlansam da sonunda oturdum. Sonra dedem geldi önümde eğildi “saltanatın uzun olsun” dedi ve uyandım.

Emir merhaba, böyle değerli rüyaları gönderirken mutlaka yaşınız, işiniz gibi hakkınızda temel bilgileri vermelisiniz, bu bilgiler rüyanın sağlıklı analizi için gereklidir. Rüyada göl görmek çok iyidir ve kişinin mutlu olacağı ve bu mutluluğu sevdikleriyle paylaşacağı günlerin yaklaştığını gösterir.
Öte yandan Rüyada Fatih Sultan Mehmet‘i görmek de çok hayırlı şeylere işaret eder ve rüyayı gören kişinin şu anda zor olaylar ile karşı karşıya olduğunu, fakat sabır ve gayret ile bunları atlatıp, büyük başarılara imza atacağını simgeler. Rüyada Fatih Sultan ile konuşmak aynı zamanda övgüye değer işler yapacağının simgesidir.
Rüyanın devamında olan şeylerde hep hayırlı, aydınlık, güzel gelişmeleri müjdelemekte, büyük başarıların sizi beklediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir