Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada büyük bir restoran görmek

Rüyada büyük bir restorana çarpmak neye çıkar

Gündüzün ortasında iki dakika uyudum, rüyamda ailecek bir yerden dönüyoruz, dağlık bir yerdeyiz, birinin arabasını gördüm, bizim arabanın aynısı “bakabilir miyim” dedim, içine bindim vitesle oynarken araba birden geri geri yokuş aşağı gitmeye başladı, çok yokuştaydım gittikçe hızlandı vites çalışmadı, frenler tutmadı, manevra yaptım araba öne döndü hala gidiyor, yokuşun sonunda büyük bir restoran ve arkasında deniz vardı, restorana daldım, insanların arasında son bir manevrayla durdum, kimseye hiç bir şeye çarpmadım, arabadan indim, tanıdığa yokuşta anahtarı verdim, arabasının restoranda olduğunu güler bir yüzle söyledim. 29, Erkek, Evli, Çalışmıyor.

Rüyada büyük bir restoran görmek yorumu

Hakan selam, bu ilginç rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Dikkat edilirse rüya tamamen aksiyon, stres, heyecan, korku ve endişe verici olaylarla geçiyor ki bu aslında senin bu günlerde gergin günler geçirdiğinin yansımasıdır. Büyük ihtimalle yaşamında bunlar bazı şeyleri kontrol edememek endişesi yada bazı şeylerin kontrolünü elden kaçırmak korkusu olabilir.

Rüyadaki ilginç unsurlardan biri çarparak durduğun büyük restorandır. Rüyada restoran görmek gerçek hayatta çok istenilen işin gerçekleşmesi anlamındadır. Rüya sahibinin çok arzuladığı bir dileğinin yakında gerçekleşeceğini temsil eder. Restoranın büyük olması bu dileğin de büyük olduğunu / çok istendiğini gösterir.

Kontrolden çıkmış arabayı büyük restorana çarparak durdurmanız aslında şu anda yaşadığınız iniş çıkışların ve stresin beklediğiniz bir dileğinizin gerçekleşmesiyle sonuca ulaşacağına delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir