Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Büyük Bir Yaratık Görmek

Rüyada büyük bir yaratık görmek neye delalet eder?

Merhaba. Oturuyorum ve karşıda sehpanın üstünde büyük bir yaratık geliyor, örümceğe benziyor. Sonra biliyorum ki o şey yeşil bir muhabbet kuşu ve örümcek ayakları var, bir tarafından sayıyorum 7 tane. Uçmaya başlıyor ve korkuyorum.

Annemgilin odasına girip bu yaratığın ne olduğunu soruyorum, Annem “kelebek o” diyor, “Baban getirmiş” diyor. Sonra sokakta bir çocuğa adres soruyorum ve aramaya başlıyorum. Bu sırada üzerinde giysi olarak altımda kısa bir iç çamaşırı var. Bu şekilde yolda yüzüyorum. 25 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada büyük bir yaratık görmek neye yorulur?

Rüyada yaratık görmek yaşamınızda kimi şeyleri kabul etmediğinizi, reddettiğinizi veya onlarla yüzleşmek, karşı karşıya gelmek istemediğinizi ifade eder. Ancak bundan kaçmak imkansızdır, onlar hayatınızın gerçekleridir. Alternatif olarak rüyada görülen yaratıklar korkularınızın, güvensizliğinizin ifadesi de olabilirler Bu konuda rüyada yaratık görmek sayfası ilginç bilgiler taşımaktadır. Rüyada yedi sayısı, 7 rakamı görmek zihinsel mükemmellik, iyileşme, tamamlama, müzik ve yüksek maneviyata ulaşmayı belirtir.

“Rüyada Büyük Bir Yaratık Görmek” için 2 yanıt

Rüyada öptüğü kızın yaratığa dönüştüğünü görmek ne demektir
Yakın zamanda gördüğüm 2 rüya var ve gerçekten bu rüyam’in tabirini merak ediyorum.

İlk rüyamda 3 tane kız gördüm ve kızlardan birini tanıyorum. Diğer tanımadığım 2 kızdan biri tanıdığım kız hakkında “onu sana güzel göstermek için hazırladık” diyorlardı. Benim tanıdığım kız bana yaklaşıp beni öptü sonra kızın yüzü ve kulakları değişti, bir yaratık misali.

2. rüyamda ise 3 kişi bir mezarın başında idik ve yanımdaki kişiler bu kişinin yeni öldüğünü ve onun kalbini alıp başka birisine nakil edeceğiz dediler, sonra mezarı kazmaya başladık ve mezarda canlı ama sadece kafa bölümü görünüyordu ve ve berrak bir suyun içinde idi kafası ve suya başını sokuyor ve gülümseyerek bakıyordu. Sonra yanımdaki kişilerden biri bir tepside içinde doğranmış organları bana verdi bir arabaya bindik ve gittik.

Rüyalarımın ilki pazartesi günü öğle vakti 2 ci rüyayı da 1 hafta sonra pazar gecesi sabaha karşı gördüm. Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.

Kimden: Ahmet
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:31
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu

Ahmet selam
Gördüğün rüyaların ortak özelliği; üzerinde ciddi bir negatif enerji olduğunu, olaylara genellikle kötü yönlerinden baktığını göstermesidir. Böyle düşünmeye, böyle davranmaya devam edersen sürekli olumsuz düşünürsün ve her şey olumsuz gelişir.
Her iki rüyanın da ana mesajı, üzüntüyü, kederi bırakın geleceğe umut ile bakın demektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir