Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Büyük Dalgalar Görmek

Rüyada büyük dalgalar görmek neye işarettir?

Mesajınız defalarca kez aynı rüyayı görüyorum. her seferinde çok büyük dalgalardan kaçıyorum. sadece büyük bir dalga ve ben başkada bir şey yok  ve bu rüyaların sonunda dalgaya hiç yakalanmadan uyanıyorum. Bir şekilde kurtuluyorum ama nasıl olduğunu anlayamıyorum. ve aynı rüyayı sürekli görüyorum buda beni korkutuyor. Ne anlama geldiğini öğrenebilir miyim. teşekkürler. 10 Ocak 2010, 16:45

Rüyada büyük dalgalar görmek neye yorulur?

Bilindiği gibi aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın önemli bir mesaj verdiğini veya verdiği mesajın önemini gösterir. Rüyada görülen büyük dalgalar yaşamınızda başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade eder. Dalgalarla boğuştuğunu görmek karşısına çıkan fırsatı değerlendirip yükseleceği anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada dalga görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Büyük Dalgalar Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda evlerin yerlerinden sarsıldıgını insanların kacıştıgını yanımda annem babam 1bucuk yaşındaki kızım birde tanımadıgım kızım yaşlarında sarışın bi kız cocugu var o kacışmada kızlari kaybettim ama sonra buldum babama ev çökmeden kaçalım dedim 1 2 eşya aldım yanıma boş bi araziye doğru kacmaya başlatik her yer yeşil o sırada dağın ardından kocamn bir gri bulut belirdi herkese kaçın diye bagırdım o sırada yuce rabbimi gördüm golge seklinde gucumu görun diye bağırdı ve üzerimize dev dalgalar gonderdi kizim babanm annem elele tutustu babam öluceksek beraber ölelim dedi ben suyun içinden yüzeye ciktım annemin elini tuttum allah ne olur ölmeyelim dedim ve uyandım çok etkilendim boyle rüyalari sık sık göruyorum nedendir acaba

Öncelikle yaklaşık 5-6 aydır sürekli olarak masmavi deniz görüyorum ve genelde aynı yer ve mekan oluyor.En son gördüğümde de büyük bir dalga ve önümde şahlanan devasa bir gemi gördüm.Dalga benim dışımda herkesi yuttu.ama bir kişi dalgaların arasından gelip bana büyük bir balık verdi.ve balık veren kişi eski erkek arkadaşım.Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum.Uzun zamandır sürekli deniz görmem neye işaret? bunu çok merak ediyorum.yorumunuzu bekliyorum.

rüyamda bir takadayım. çok büyük dalgalar oluşmaya başlıyor denizde. bir çoğu bana değmiyor. bir tanesi takanın üzerine doğru geliyor ve takayla içinden geçiyorum. hiç bir şey olmuyor. sonra takadan atlayıp kıyıya yüzüyorum. kıyıda bir sürü balık var ve onları yıkıyorum.

mehabalar rüyamda deniz kenarında bir evin içindeyim benimle birlikte bir kaç kişi daha var ama tanımıyorum kim olduklarını büyük dalgalar evin camına vuruyor ilk önce uzaktan gelip cama çarpıyor sonra git gidi yaklaşıyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir