Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Büyük Deprem Görmek

Rüyada büyük deprem olması neye işarettir?

Rüyamda büyük bir deprem oluyor, bir meydandayım, yeşil çimen, tepe gibi yerde, yanımda birileri var, hatırlamıyorum. O sırada deprem bir çok yere zarar vermiş bize bir şey olmuyor, helikopterler üstümüzden geçiyor zarar gören yerlere ulaşmaya çalışıyor, helikopterler tam üstümüzden geçiyor ve ben çok korkuyorum.

Rüya detayı: 30 yaşındayım – bayan – ev hanımıyım – evliyim.
Rüyanın unsurları : deprem olması, yeşil çimen, tepe gibi yer, yanımda birileri, helikopterler.

Rüyada büyük deprem görmek yorumu

Rüyada deprem görmek büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder. Rüyada deprem, her şeyin aniden değişeceğini haber verir. Rüyada helikopter görmek hırsı ve başarıları temsil eder. Alternatif olarak, daha yüksek bir seviyede yaşamak, özgürlük ve daha fazla duyarlılık düşüncelerinizi temsil edebilir

Sonuç olarak rüyanız yaşadığınız acılar ve hayal kırıklıklarının hırsınız ve çalışkanlığınız sayesinde atlatıldığını işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Büyük Deprem Görmek” için 4 yanıt

Rüyada depremde ailesinin enkaz altında kaldığını görmek
Rüyamda şiddetli bir şekilde deprem olduğunu gördüm, korktum, karşımızda bulunan binalardan bir kaç tanesi içindeki insanlarla beraber yıkıldı, çok korkunçtu daha da korkuncu benim bulunduğum ev, ailemle beraberdim ve o evde çöktü, çökmeden ben en üst kata çıktım ev çöktüğünde ailem aşağı katlarda idi ve herkesi enkazın altından yani bütün ailemi enkazın altından sağ çıkmış bir şekilde gördüm, bu nedir? neye delalet eder? merak ediyorum (hayır olsun inşallah) rüyamı yorumlarsanız sevinirim, şimdiden çok teşekkür ederim, bütün insanların gördüğü rüya hayır olur inşallah.

Rüyada büyük deprem olduğunu ve binaların yerinin değiştiğini görmek
Rüyamda çok büyük bir deprem olduğunu ve depremde dağların, binaların yerinin değiştiğini gördüm ve çok ağladığımı hatırlıyorum. Kardeşimi arıyorum o da “abla burası çok sıcak” diye soluk bir sesle karşılık veriyor. O kadar etkisinde kalmışım ki otururken yerimden fırlıyorum deprem oluyor diye? Bunun izahı nedir? cevabınız için teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Rüyada şiddetli deprem görmek
Rüyamda şiddetli fakat hasarsız bir deprem oldu ben çocuklara koşarken yanımdakiler bana sarılarak gitmeme engel oldu. uyandım. hayır olsun inşallah

Ben rüyamda okuldaydım ve çok şiddetli bir deprem oluyordu aynı zamanda arkadaşlarımı içine çekiyordu. Fakat deprem bir anda durdu ve hiç kimseye hiç bir zarar gelmedi sonra herkes şükretmeye başladı bunun anlamı nedir? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir