Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Büyük Ev Görmek

Rüyada büyük ev görülmesi nedir?

Merhaba, rüyamda bir ev satın aldığımı görüyorum. Fakat aldığım ev o kadar büyük ve güzel. Evin içini geziyorum. O kadar çok oda var ki gezmekle bitiremiyorum. Daha sonra aldığım evi kız arkadaşıma göstermek istiyorum ve onu çağırıyorum. O da geldikten sonra tekrar evi birlikte geziyoruz. Bu evin o kadar büyük bir bahçesi var ki her tarafı yemyeşil, yeşil ağaçlarla doluydu.

Takma isim : Hakan
Yaşınız : 27
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar (İlişkisi var/Flört)
Mesleğiniz : Serbest Meslek ( Tekstil )
Ruh haliniz : Karamsar

Rüyada büyük ev görmek tabiri

Rüyada büyük ev görmek, büyük evde olmak veya bir büyük evin içini gezmek aile hayatından hoşlandığınızı, ailenizin sizin için çok önemli olduğunu ve ideal bir anne / baba olduğunuzu / olacağınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Büyük Ev Görmek” için 4 yanıt

Rüyada Büyük Evdeyiz Ben Hanıma Bu Evde En Az Üç Aile Oturur Evet Oda Onaylıyor Evin Damandan Bir Adet Battaniye ile Eski Ahşap Direk Merdivenden İniyorum.Rüyanın İçinde Annemde Var

Rüyada büyük evde olduğunu görmek neye işarettir
Merhabalar, Gece ruyamda cok buyuk bir evde oldugumu gordum, oldukca guzel bir ev ama mülteci kampi gibi. Cok kisi kaliyor icinde. Orada bana dogru cok buyuk bir adam geliyor eli ayaklari normalden fazla buyuk, bende elime bicak aliyorum kendimi koruma amacli, sonra bicagi sol avuc icime batiriyorum cok kan geliyor daha sonra akan bu kan recele donusuyor.
O bulundugumuz evden ben ve bir kac kisi kacmaya calisiyoruz ama ne oluyorsa donup geri geliyoruz. Geri geldigimde annemde o evde 3 tane kadinla oturmus. Bende yanlarina oturuyorum, bir garson geliyor bize yiyecek bir seyler indiriyor masanin ustune, tabaklari yesilliklerle doldurdu. Garson anneme borek seklinde bir tatli veriyor annem birazini isirip gerisini benim agzima koyuyor. Ruyami yorumlarsaniz sevirim. Selamlar Melda.

Rüyada büyük ev görmek, büyük evde olmak, büyük evin içini gezmek aile hayatından hoşlandığınızı, ailenizin sizin için çok önemli olduğunu ve ideal bir anne olduğunuzu / olacağınızı simgeler. Bakınız rüyada ev görmek sayfası.
Ancak rüyanın devamında gördükleriniz iyi bir anne olmak konusunda bir takım sıkıntılar, kaygılarını veya korkularınız olduğunu ve bu korkuların bu dönemde yüzeye çıkmaya başladığını göstermektedir.
Rüyanızın son bölümü bu korku ve endişelerin geçip, her şeyin tatlıya bağlanacağını göstermektedir.

Rüyamda annemle beraber eski sevgilimin evine gidiyoruz (normal hayatta akrabayız ama hiç evlerine gitmedik) evleri baya büyük, göz ucuyla tüm evi tarıyorum ama eski sevgilim yok, sonra “ben dershaneye gidiyorum” deyip evden çıkıyorum (normal hayatta da dershaneye gidiyorum). Sonra rüyamda annem çağırıyor geri dönüyorum eve o sıra eski sevgilim evde görüyorum, o da beni görüyor ama ikimizde kafalarımızı başka yöne çeviriyoruz, sonra abisi geliyor onunla biraz sohbet ediyorum ama eski sevgilim de orada bizi duyuyor yani o sıra annem geliyor ve çıkıyoruz. Bekarım lise bitti Üniversiteye hazırlanıyorum dershaneye gidiyorum ve hala eski sevgilimi seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir