Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Büyük Fırtına Görmek

Rüyada büyük fırtına görmek ne demektir?

Rüyamda çok büyük bir fırtına kopuyor, ağaçların hepsini yıkıyor. Çok şiddetli bir rüzgar esiyor. O arada güneş ile beraber gökkuşağı oluşuyor. Arkasından her yer sakinleşiyor. Rüya temaları : ağaçların yıkılması, fırtına kopması, çok şiddetli rüzgar, gök kuşağı oluşması.

Rüyada büyük fırtına görmek yorumu

Rüyada fırtına görmek yani kuvvetli rüzgar görmeniz gerçek hayatta büyük ani değişiklik olacağı ve bu değişikliğin sizi yoracağı olarak yorumlanır. Makbul bir rüya olmayıp aynı gerçek hayatta olduğu gibi sıkıntı, dert, acı simgesidir. Ağaçların fırtınada yıkılması ise ortaya çıkacak bu değişimin ilerlemene veya başarılı olmana engel olacağını temsil etmektedir.

Ancak daha sonra her yerin sakinleşmesi, güneşin çıkıp gök kuşağı oluşturması bu sıkıntıların biteceğine delalettir. Çünkü rüyada güneş akıl, aydınlanma, huzur, servet, itibar ve iç görü barışı simgeler, ayrıca doğal enerji ve ilahi gücü temsil eder. Rüyanızda gördüğünüz gökkuşağı ise mutluluğun ve başarının işaretidir, elinizi attığınız her işte başarılı olacaksınız anlamını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir