Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Büyük Kaşık Görmek

Rüyada büyük kaşık görmek ne demektir?

Merhaba rüyamda elimde bir beyaz kase içinde beyaz bir tatlı ile (ne olduğunu bilmiyorum eriyen beyaz çikolata gibi bir şeydi) çarşıda dolaşıyordum, aynı zamanda tatlıdan yiyordum, sonra kuzenim ve kocasıyla karşılaştım onlara da ikram ettim ve kuzenimin kocasının ağzına da bir büyük kaşık ile yedirdim. Onların elinde bir tepsi midye vardı yarısı boş yenmiş, yarısı da doluydu canım çekti ama isteyemedim.

Daha sonra tatlım bitti ve kaşığı çöpe attım arkamdan biri koşturmaya başladı ve ben kaçıyordum, koşturan mavi atletli mavi şortlu bir erkek çocuğuydu 8-9 yaşlarındaydı. Sonunda yoruldum ve durdum “ne istiyorsun” dedim “sen benim taşlarımı çaldın ben onları sevgilime hediye edecektim” dedi ve avucumu açtığımda elimde minik bir sürü mavi sedeften gibi taşlar vardı. Bende “gel sana başka bir şey alalım” dedim ve hem yüzük hem bilezik olabilen gümüş gibi bir şeyi koluma ve parmağıma takıp ona gösterdim “bak çok güzel” diye. Rüyam bu kadar, çok etkilendim, yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. 30, Kadın, Evli, Çalışıyor, kafam karışık ve sıkıldım mutsuzum.

Rüyada büyük kaşık görmek yorumu

Rüyanızda beyaz kase görmeniz hakkınızda hayırlı, bereket dolu günlere işaret etmektedir. Kasenin içindeki tatlı türü yiyecek ise sağlık, afiyet ve mutluluğa işarettir.

Rüyada normalinden daha büyük kaşık görmek, büyük kaşık kullanmak, büyük kaşık kullandığını görmek gerçek hayatta güzel ağız tadına sahip olmadığınızı, genellikle sadece karınızı doyurmayı düşündüğünüzü, yemek yeme zevki alma huyunuz olmadığını işaret eder.

Buraya kadar olan bilgiler ışığında rüyanın devamı ise sizin gerçek yaşamda aslında güzel günler yaşadığınızı / yaşayacağınızı ancak çevrenin olumsuz etkisi nedeniyle bunun farkına varamadığını ya da bu güzellikleri yaşayamadığınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir